Jaroslav Lukavský

(1924-1984)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Rušná ulice (PF 1959 Vlasta a Vladislav Kohoutovi)

    No.: 47

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2019 16:34

    dřevoryt, 1958, 9,8 x 13,7 cm, LD značeno Jaroslav 58, vzadu razítko autora, , the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Vysoké Tatry

    No.: 1165

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 07:49

    dřevoryt, 1974, 20,5 x 34 cm, sign. PD Lukavský, 41/210, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Ex libris Mary Alice Ercolini

    No.: 983

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 05. 2018 15:00

    dřevoryt, 9 X 10 cm, sign. LD Lukavský, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 178901

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 15:24

    dřevoryt, 21,2 x 35,2 cm, sign. DU Lukavský, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Portrét muže

    No.: 225448

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 23:28

    dřevoryt, 11 x 7,4 cm, sign. PD J. Lukavský, č. 54/57, , the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids