Jiří Trnka

(1912-1969)

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Žába (Kniha Jožky Bati)

    No.: 36

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:22

    litografie, 7 x 5,3 cm, nepatrně pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , skilled at Puppetry at the atelier of J. Skupa in Pilsen, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Jar. Boček: Jiří Trnka – historie díla a jeho tvůrce

    No.: 468

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, podpis Jiřího Trnky s datací v titulu, vydal SNKLU, Praha 1963, pl. vazba s ob.,293s., ochranné pouzdro, ob. při krajích drobně pokrčená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, skilled at Puppetry at the atelier of J. Skupa in Pilsen, the disciple of J. Benda at The Academy of Ar…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Jan Werich: Fimfárum

    No.: 442

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    kniha s podpisem, podpisy J. Wericha a J. Trnky s věnováním na tit. listě, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1960, il. J. Trnka, pův. clpl. vazba s ob., 142s., okraje ob. značně poškozené, zevnitř podlepena, stav knihy velmi dobrý, Aantiqari.at Radhošťská, , skilled at Puppetry at the atelier of J. Skupa i…

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    V. Nezval: Fantastická symfonie

    No.: 195

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    bibliofilie, 5x litografie J. Trnka (8,4 x 12cm), vyd. PNP, Praha, 1963, 500 výtisků, pův. obs. litografií šest, u tohoto exempláře první litografie (první arch s předsádkou) chybí, volné archy v pův. ob., 51s. + doslov J. Žantovský, archy ve velmi dobrém stavu, ob. zažloutlá a v přehybech mírně nat…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)