František Podešva

(1893-1979)

  • František Podešva

    (1893-1979)

    Touha

    No.: 835

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:29

    dřevoryt, 20.-30. léta 20. století, 37,8 x 31,6 cm, sign. PD Fr. Podešva, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, J. Bukovac and A. Brömse at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids