Jan Konůpek

  • Jan Konůpek

    Básník

    No.: 1148

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 12:29

    dřevoryt, 12,1 x 6,4 cm, monogr. PD KpK, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jan Konůpek

    No.: 1147

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 12:28

    lept, 13,4 x 9,1 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Básníkův hrob

    No.: 1120

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 12:01

    litografie, 11 x 8 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Máchovská krajina

    No.: 1119

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 12:00

    litografie, 12,5 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Jan Konůpek

    Básník přednáší

    No.: 1118

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 11:59

    litografie, 12 x 9 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Vanitas

    No.: 1117

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 11:58

    litografie, 12 x 9 cm, monogr. PD K, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Hudebník a víly

    No.: 1116

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 11:57

    litografie, 11 x 7,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Poutník v rujnách

    No.: 1115

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 11:56

    litografie, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Novalis: Hymny noci

    No.: 235

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 3x sign. lept, obálka a dřevoryt na tit. listě J. Konůpek, vyd. Knihovna Veraikon, sv. VI., Praha, ex. 19/50, brož, 24s., odlepený hřbet, jinak velmi dobrý stav, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jan Konůpek

    G. Apollinaire: Fantasie

    No.: 211

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    bibliofilie, 5x lept J. Konůpek, vyd. Arno Sáňka, Brno, 1924, ex. 106/200 na ručním papíře Eggerth, přel. J. Zaorálek, plpl. převazba, 60s., velmi dobrý stav, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Konůpek

    J. Jáša: Má země

    No.: 971

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2018 22:32

    Bibliofilie, kresba ve frontispisu J. Konůpek, vyd. autor jako soukromý tisk, Kladno, 1948, ex. 94/99 s podpisem autora a tiskaře Josefa Cipra v tiráži, volné listy v obálce, 20s., výborný stav, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 453 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jan Konůpek

    Poutník k nekonečnu / A Pilgrim to Infinity

    No.: 616

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2018 15:00

    katalog, již vzácně se vyskytující katalog k výstavě v Domě u Kamenného zvonu z roku 1999, obs. velké mn. bar. vyobrazení, biografii, bibliografii, seznam výstav, seznam ilustrací, práce pro Artěl a průvodní texty H. Larvové, J. Rouse, V. Šusové a J. Hornekové, vyd. GHMP ve spolupráci s PNP, Praha, …

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Jan Konůpek

    Kniha Kazatel, kteráž také slove Ecclesiastes

    No.: 596

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    bibliofilie, 7x lept (první ve frontispisu signovaný) a výzdoba (zvláště iniciály) J. Konůpek, vyd. Jaroslav Picka, 1938, celkem 48 výtisků, ruční papír (Pannekoek), svázané volné listy do plpl. desek, 46s., výborný stav, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Konůpek

    Arthur Breisky: Dvě novelly

    No.: 595

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    bibliofilie, 3x pův. lept a titulní kresba J. Konůpek, upr. a vyd. Svatopluk Klír, Kladno, 1927, ex. 98/150 na simili-japonu, úv. glosa Podvržená kniha J. Krecar, tisk Kryl a Scotti v Novém Jičíně, brož s pův. obálkou, 42s., výborný stav, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Jan Konůpek

    Korespondence Jana Konůpka s R. R. Hofmeistrem z let 1917 – 1934

    No.: 545

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    bibliofilie, 1949, 30 x 21 cm, kresby J. Konůpek, jeden ze sta výtisků, nakl. Okénko, Praha, vazba původní, volné listy, 71 stran, stav dobrý, listy otřepené, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Konůpek

    Tulák

    No.: 104

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 10. 2017 10:43

    lept, 24 x 20 cm, sign. PD Konůpek, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobná poškození, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Jan Konůpek

    Hudba (šedá varianta)

    No.: 1327

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:58

    litografie, 18 x 11,2 cm, sign. PD Konůpek, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jan Konůpek

    Emporium MCMXXXIII

    No.: 218064

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2019 15:28

    lept, 15,2 x 11,2 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jan Konůpek

    K.H. Mácha - Návrat

    No.: 220080

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2019 13:25

    lept, 10,4 x 17,2 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Mirro Pegrassi

    No.: 220953

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 20:48

    lept, 12,5 x 9 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Ladislav Svoboda (zelená varianta)

    No.: 218371

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 20:17

    zinkografie, 10,1 x 6,5 cm, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Ladislav Svoboda

    No.: 218370

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 20:12

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Vácslav Rudl (PF MCMXL)

    No.: 218386

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2019 23:30

    zinkografie, 1939, 15 x 10 cm, PD značeno K, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Spisy Karla Hynka Máchy (Ex libris Vácslava Rudla)

    No.: 218385

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2019 23:28

    zinkografie, 1936, 12,8 x 9,7 cm, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Vácslav Rudl

    No.: 218374

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2019 23:24

    zinkografie, 1936, 4,3 x 4 cm, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Vácslav Rudl

    No.: 218373

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2019 23:22

    zinkografie, 1936, 6,3 x 4 cm, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Dr Karel Skála

    No.: 218372

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2019 23:20

    zinkografie, 1941, 8 x 5 cm, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Helma, Ex libris Antonín Grimm

    No.: 224235

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2019 19:20

    dřevoryt, 3,5 x 4,5 cm, vzadu popsáno Grimm, okraje lehce odřené, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Orlice, Ex libris Vladimír Bujárek

    No.: 224232

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2019 19:14

    zinkografie, 7,5 x 8,5 cm, monogram K v tisku, vzadu tištěno Jan Konůpek zk 1943, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Turisté, Ex libris Vlad. Bujárek

    No.: 224230

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2019 19:12

    zinkografie, 8,5 x 11 cm, monogram K v tisku, vzadu tištěno Jan Konůpek zk 1943, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 850 CZK (34 €)