Jiří Kalousek

(1925-1986)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Lupič

    No.: 961

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 14:43

    akvarel, tuš, uhel, papír, 1980, 21 x 29,7 cm, sign. PD na paspartě Jiří Kalousek 80, pasparta natržena, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Bílé místo

    No.: 1525

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 18:46

    tuš, papír, 33 x 24 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    První dostane pohár!

    No.: 1524

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 18:45

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Panenka

    No.: 1522

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 18:43

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Myslivec

    No.: 851

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2019 12:14

    akvarel, tužka, papír, 11,8 x 11,7 cm, , the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Sloní muž

    No.: 850

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2019 12:13

    tužka, papír, 19 x 25 cm, sign. DU Jiří Kalousek, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Poledne na Ženské Bídě

    No.: 176587

    Auction price: 14.200 CZK (568 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2019 15:26

    oil, canvas, 40,5 x 76 cm, rám, rubber-stamp on back: Exhibited in Vltavin Gallery, Prague, 2003, damaged canvas, little damages on frame, the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 14.200 CZK (568 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Na Petříně

    No.: 233367

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 04. 2019 19:03

    akvarel, papír, 15,3 x 13 cm, PD monogr. K., vzadu signováno Jiří Kalousek, na papíře skvrny, , the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids