Václav Benedikt

  • Václav Benedikt

    Abstraktní krajina

    No.: 519

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 08:13

    litografie, 2001, 53,5 x 69 cm, sign. PD Benedikt 2001, a.t., při levém okraji na dvou místech stopy po vpichu špendlíkem, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids