Jarmila Čermáková

  • Jarmila Čermáková

    Chrám sv. Víta

    No.: 1341

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:19

    litografie, 18,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, č. 33/100, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jarmila Čermáková

    Nové zámecké schody

    No.: 280957

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2024 18:03

    suchá jehla, mezzotinta, 29 x 16,8 cm, sign. PDJ. Čermáková, pasparta, č. 38/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jarmila Čermáková

    Zahrady pod Pražským hradem

    No.: 280958

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2024 18:02

    suchá jehla, mezzotinta, 34 x 20 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jarmila Čermáková

    Krajinný terč

    No.: 262743

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:03

    lept, 33,3 x 21,3 cm, sign. PD J. Čermáková, 21/50, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids