Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Hrdličky (PF 1983)

    No.: 654

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:45

    litografie, sign. PD V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    No.: 653

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:44

    litografie, 12 x 6 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce za hlavou (PF)

    No.: 652

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:43

    litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Komárek

    P.F. 1983 Dr. Ivan Hrdina

    No.: 332

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:38

    dřevořez, 1982, 9,2 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, 3/200, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vladimír Komárek

    PF 1982 Dr Ivan Hrdina

    No.: 335

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:37

    dřevořez, 1981, 9,1 x 8,2 cm, sign. PD VKomárek, 7/200, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Komárek

    PF 1995 Ludmila Bočková

    No.: 362

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:36

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Komárek

    Pamětní list k narozeninám Vladimíra Komárka

    No.: 256

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, k sedmdesátým narozeninám Vladimíra Komárka vydal s jeho suchou jehlou v počtu sedmdesáti číslovaných výtisků Ivan Hrdina, č. 39/70, formát A4, grafika signována, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Komárek

    K.H. Mácha: Máj

    No.: 184

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    bibliofilie, 7x signovanými suchými jehlami, obálka reliéfní tisk V. Komárek, úprava L. Rusek, suché jehly vytiskl J. Mauler, vyd. PNP a Spolek českých bibliofilů, Praha 1981, ex. 170 , ruční velkolosinský papír, volné listy v pův. obálce, ochr. pouzdro, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovn…

    Current price: 7.500 CZK (313 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Pears

    No.: 175

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00

    woodcut, 21,5 x 15 cm, sign. lower/right V. Komárek, no. 13/55, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Komárek

    Loďka

    No.: 279378

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:30

    suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids