Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni
No.: 1240Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:17
akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám,
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Krajina před bouřkou
No.: 1323Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:16
Current price: 1 CZK (1 €)
Horská chata
No.: 1325Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:15
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Kvetoucí akt
No.: 1328Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:14
tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky,
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Zasněžená krajina
No.: 1267Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:13
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Řeka
No.: 1268Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:12
Current price: 1 CZK (1 €)
Jezero u lesa
No.: 1271Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:11
Current price: 1 CZK (1 €)
No.: 1274Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:10
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Akt sedící dívky
No.: 281102Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:14
tuš, papír, 1957, 33,1 x 22,6 cm, sign. PD nečitelně, papír v okrajích mírně zažloutlý, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Na návsi
No.: 242170Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:17
olej, karton, 35 x 49 cm, sign., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Kočičí dýchánek
No.: 281076Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:15
akvarel, tuš, běloba, 1957, 44,5 x 64,5 cm, sign. PD nečitelně, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Dům na kopci
No.: 278007Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2024 19:18
dřevoryt, 1927, 17,6 x 15,7 cm, sign. PD 1927, zažloutlý papír, místy ušpiněný a místy pokrčený,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Ryby
No.: 277183Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2024 18:54
suchá jehla, 12 x 5,2 cm, sign. PD, pasparta,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Hráči karet
No.: 270449Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:56
lavírovaná tuš, papír, 1946, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD 46, rám, na papíře i paspartě skvrny, na rámu drobné oděrky,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Linie
No.: 270447Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:52
suchá jehla, 1981, 15,9 x 24,2 cm, sign. PD 81, P.d.A., DU text, papír u levého a pravého okraje lehce porkčen,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Chalupy na podzim
No.: 269482Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:48
olej, plátno, 20 x 27,5 cm, rám,
Current price: 600 CZK (25 €)
Biomorfní tvar
No.: 264715Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 19:38
tužka, papír, 27 x 19 cm, sign. PD, pasparta,
Current price: 350 CZK (15 €)
No.: 280853Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:19
olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Krajina s domem
No.: 280854Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:18
olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Lesní krajina
No.: 280927Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:13
uhel, papír, 1984, 21 x 31 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Ulička
No.: 280962Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:11
akvarel, papír, 1970, 31,5 x 22 cm, sign. PD KA 70, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Silnice
No.: 280901Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:42
tisk, 2002, 25 x 17,5 cm, sign. PD nečitelně 2002, rám, č. 2/40, levý horní roh rámu poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Staroměstské náměstí
No.: 280926Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:41
suchá jehla, 29 x 19 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Pocta Josefu Čapkovi
No.: 280822Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:40
lept, 2008, 12,8 x 8,1 cm, sign. DU nečitelně, 60/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Praha-Prašná brána
No.: 280852Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:37
tisk, 9,1 x 6,5 cm, sign. PD, rám, č. 130/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Klapky z klavíru
No.: 280856Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:36
lept, 1981, 16,5 x 10,4 cm, sign. PD, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Abstrakce
No.: 280881Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:34
tisk, 9 x 12 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Motoráček
No.: 280974Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:32
lept, akvantita, 6,3 x 12,5 cm, monogr. PD JH, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Náměstí v zimě
No.: 280933Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:13
akvarel, tužka, papír, 15,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Městečko
No.: 280965Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:12
olej, plátno, 41 x 55 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)