auction history

  • Karel Čapek

    (1890-1938)

    Obyčejný život

    No.: 130

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, 19 x 13 cm, vydal Fr. Borový, Praha 1934, celokožená zakázková vazba s reliéfně tlačenou avantgardní ražbou zdobenou zlacením, zlatá ořízka, 215 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Svatopluk Čech

    (1846-1908)

    Pravý výlet pana Broučka do měsíce

    No.: 128

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    kniha, il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1889, druhé vydání, pův. clpl. vazba s ražbou, zlacená ořízka, 185s., lehce vybledlý hřbet, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Milan Kundera

    Monology

    No.: 127

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    kniha, ilustrace, vazba a typografie Zdenek Seydl, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1965, pův. kožená vazba se zlacenou ražbou, 110s., vlastnické razítko na titulní straně, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Postrzyžyny

    No.: 424

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    kniha, podpis a věnování autora na titulní straně, vyd. Panstwowy Instytut Wydawniczy, Warszawa, 1980, polské vydání, pův. pevná vazba, 128s., lehce opotřebeno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Ferdinand Staeger

    (1880-1976)

    E. Mörike: Mozart auf der Reise nach Prag

    No.: 199

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    bibliofilie, 5x mědirytina F. Staeger, na předsádce vepsáno věnování Josefu Hodkovi (něm.), vyd. Hermann A. Wiechmann, München, 1919, plp. převazba, 140s., dobrýs stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Rudolf Svatek

    (1930-1973)

    Za život radostný

    No.: 203

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    bibliofilie, 13x sign. linoryt R. Svatek, vyd. Krajské nakl., Plzeň, 1958, volné listy v plátěném pouzdře, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Pohádky Vlasty Buriana

    No.: 209

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    kniha, il. Josef Lada, autoři: E. Šimáček a J. Škrdlant, vyd. Nakladatelství Pokrok, Praha, 1927, pův. pevná vazba, 61s., obrázky vybarvené obyčejnou tužkou, většina vygumována, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar As…

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jan Konůpek

    Olřich Novotný: Beata

    No.: 213

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Ladislav Klíma

    (1878-1928)

    Cogitata

    No.: 18

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    brož, francouzsky, výzdoba J. Kolář, úprava R. Kames, překlad Erika Abrams, Paříž 1989, edice Revue K, Ex. 349/500, brož., nestr., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    Bedřich Hlaváč: František Josef I.

    No.: 90

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    kniha, obálka a úprava K. Teige, podpis B. Hlaváče na titl. straně, vlepeno ex libris s motivem T. G. M., vyd. F. Borový, Prha, 1933, převazba, pův. obálka vlepena, 715s., zkosená vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles Unive…

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Karel Hynek Mácha: Marinka

    No.: 214

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    kniha, dřevoryty vyzdobil K. Tondl, text revidoval Dr. Fr. Frčma, vydal S.Č.U.G. Hollar, Praha 1925, Ex. 155/300, na ručním papíře Umbria, 46 s., polopergamenová vazba, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The A…

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Závišova milostná píseň

    No.: 217

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    brož, sign. litografie na titulním listu, 3 celostr. lit. B. Krs, drobné lit. v textu, vyd.ke sjezdu bibliofilů, Moravská Ostrava, 1931, pův. brož, nestr., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. …

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Žijeme 1932

    No.: 96

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Jan Zrzavý

    Musaion IV.

    No.: 95

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Fr. Sušil: Odběhlá matka

    No.: 219

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    K. H. Mácha: Máj

    No.: 220

    Current price: 2.100 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • František Drtikol

    Akt s drapérií

    No.: 17

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 15:00

    Current price: 2.700 CZK (113 €)

  • Andy Warhol

    Andy Warhol Collection - QUEEN ELIZABETH II

    No.: 9

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Andy Warhol

    Andy Warhol Collection - Mick Jagger

    No.: 8

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Josef Rataj

    Hope

    No.: 7

    Auction price: 60.000 CZK (2.500 €)

    Current price: 75.000 CZK (3.125 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • .

    Figurka Jack Sparow

    No.: 42

    Auction price: 14.000 CZK (584 €)

    sádra, 49 x 21 cm

    Current price: 14.000 CZK (584 €)

  • Vlastimil Šenkýř

    Vesmírná brož / UNIVERSE BROOCHE

    No.: 37

    Auction price: 1.250 CZK (53 €)

    plexisklo, 3,5 x 2,2 cm, Inspirace autora : ,,Lidská duhovka oka funguje jako 2D, ale při bližším zkoumání zjistíme, že je 3D. Její struktura připomíná mnoho přírodních produktů a galaxií, což jistě není náhoda." Designer, který se ve své tvorbě zaměřuje na výrobu šperků ze silikonu, keramických a s…

    Current price: 1.250 CZK (53 €)

  • Pavel Svoboda

    Fotografie z Českého Švýcarska 09

    No.: 9

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    digitální tisk, plátno, 80 x 120 cm

  • Václav Sojka

    Fotografie z Českého Švýcarska 08

    No.: 8

  • Ilona Rosenkrancová

    Fotografie z Českého Švýcarska 07

    No.: 7

  • Jiří Plekanec

    Bonus 12

    No.: 12

    digitální tisk, plátno, 120 x 80 cm

  • Jiří Lízler

    Bonus 11

    No.: 11

  • Marie Šlehoferová

    Fotografie z Českého Švýcarska 10

    No.: 10

    digitální tisk, plátno, 80 x 80 cm

  • Martin Rak

    Fotografie z Českého Švýcarska 06

    No.: 6

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Zdeněk Patzelt

    Fotografie z Českého Švýcarska 05

    No.: 5