auction history
LIST OF AUTHORS

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Milostný akt, Ženský akt

    No.: 771

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 12:50

    2x lept, 1978; 1975, 10,5 x 17; 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Lacina 78, DU Lacina, č. 70/70, the member of the surrealistic group RA

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Jaroslav Cita

    (1926)

    Diptych

    No.: 764

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 12:43

    1x tuš, papír, 1x tuš, akvarel, papír, 12,5 x 12,5; 10 x 11 cm, vše sign. PD J Cita

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Burant

    (1924-2001)

    Pištec

    No.: 763

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 12:42

    suchá jehla, 25 x 11 cm, sign. PD F. Burant 1981, č. 7/80, studied at The State Graphic School Státní, the disciple of prof. Kaplicky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group UB 12, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine A…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Pražské benátky

    No.: 759

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 12:38

    litografie, 1945, 39 x 31 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. Halm at T…

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Alois Mikulka

    (1933)

    Zajíček Karatista

    No.: 742

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 12:21

    tuš, běloba, kombinovaná technika, papír, 12 x 18 cm, disciple of Prof. J. Brukner at Arts and Crafts School in Brno and of Prof. J. Želibský at the Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of Hollar Syndicate of Czech Artists and Graphic Artists (SČUG Hollar)

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Vladimír Bidlo

    Šest medvědů s Cibulkou - studie

    No.: 731

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 12:10

    tuš, papír, 1972, 31 x 19,5 cm, sign. LD VBidlo 72

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Hlava 4

    No.: 725

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 12:04

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45 x 45,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Alex Sander

    Akt

    No.: 722

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 12:01

    olej, plátno, 2006, 90 x 70 cm, sign. PD Alex Sander 06

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Loket

    No.: 717

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:56

    litografie, 1955, 36 x 28 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Art…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka na louce

    No.: 678

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:20

    tuš, akvarel, papír, 1946, 22 x 29,8 cm, sign. LD K. Svolinský1946, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech…

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Zastavení v čase

    No.: 677

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:16

    litografie, 2018, 22 x 16 cm, sign. DU Vl. Suchánek, č. 33/120, Pamětní list - Spolek sběratelů a přátel exlibris 1918 - 2018, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Ac…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Boris Jirků

    (1955)

    Ženský akt

    No.: 665

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:13

    lito-offset, 1999, 21,2 x 15 cm, sign. PD Jirků , pasparta, č. 46/100, LH značeno Boris Jirků 99, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Oči

    No.: 663

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:05

    litografie, 1980, 15 x 10,5 cm, sign. PD J. Jíra 80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Boris Jirků

    (1955)

    Před zrcadlem

    No.: 664

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:03

    lito-offset, 1995, 21 x 19,8 cm, značeno PD Boris Jirků 95, pasparta, č. 23/150, v dolní části mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Venuše

    No.: 654

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 10:53

    litografie, 41,5 x 30 cm, sign. PD V. Fiala, č. 5/13, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    Cizokrajný květ

    No.: 651

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 10:50

    pastel, papír, 2008, 29 x 19,8 cm, sign. PD T. Švéda 2008, rám, studied The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Fisarek atThe Academy of Fine Arts, member of Volne seskupeni 12/15 Still even late nda The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    San Gimignano

    No.: 647

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 10:46

    lept, 29,8 x 36,7 cm, sign. PD Mario Stretti, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Sin II.

    No.: 646

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 10:45

    bromostříbrná fotografie, 1994, 34,5 x 50,5 cm, sign. PD Roman Sejkot 30.12.1994, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Gorily

    No.: 559

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 09:18

    suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 33/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Paul Eluard

    (1895-1952)

    Poézia a Pravda

    No.: 951

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 14:01

    kniha, obálka Rudolf Fábry, přeložil Vladimír Reisel, vydalo nakladatelství Pravda, Bratislava 1946, 82 s., brož., obálka při okrajích poškozená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jan Čarek

    (1898-1966)

    Smutný život

    No.: 933

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 13:43

    bibliofilie, podpis na patitulu J. Čarek, obálka a dřevoryt ve frontispisu V. Rabas, vydali Müller a spol., Turnov 1929, 31 sv. edice Sever a Východ, 45 s., brož., obálka na hřbetu lehce odřená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Alois Kalvoda

    (1975-1934)

    Výbor prací z české krajiny

    No.: 895

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 13:05

    album, 31 x 39 cm, 15 barev. a 4 čb. reprodukce v příloze, text J. Čadík, vydala Česká graf. Unie, Praha 1924, brož., ochranné pozdro, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Herbert Lom

    (1928-2014)

    P. Ustinov: Ustinov at Large

    No.: 866

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 12:36

    bibliofilie, podpis s věnováním od britského herce a spisovatele českého původu Herberta Loma (vročení 1991), vydal Michael OMara Books Ltd, London 1991, pl. vazba, 192s., skvrna na přední desce, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Ilja Erenburg

    (1891-1967)

    Trust D.E. - Historie zkázy Evropy

    No.: 858

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 12:28

    kniha, podpis autora za titul listem, úprava K. Teige a O. Mrkvička, vydal O. Štorch - Marien, Praha 1924, 3 sv. Románová knihovna Aventina, 167 s., clpl. nakladatel. vazba se zlac. reliéfem a písmem, hřbet v dolní a horní části poškozen, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Kamil Novotný

    (1892-1959)

    V. Nebeský: Umění po impressionismu

    No.: 845

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 12:15

    bibliofilie, 21 x 14,5 cm, podpis kunsthistorika Dra Kamila Novotného na patitulu, obálka čtyřbarev. litografie R. Kremlička, 3.sv. ed. Musaion, vydalo Aventinum, Praha 1923, brož., 62s., ob. při krajích poškozená, hřbet restaurován, zadní desky nové, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Franz Kafka

    (1883-1924)

    Proces

    No.: 823

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:53

    kniha, první české exilové vydání, přebal a ilustrace Jan Kristofori, přeložili Dagmar a Pavel Eisnerovi, vydalo nakladatelství Konfrontace, Curych, 1975, 226 s., plátěná s obálkou, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jaroslav Petrák

    (1887-1917)

    Žeň světla a stínu. Problém umělecké fotografie v theorii a praksi s uměleckými přílohami

    No.: 820

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:50

    kniha, 25 x 17 cm, 47 samostatných příloh, dobové reklamy, přední strana obálky do linolea řezaná s iniciálami autora V.Č., vydal B. Kočí, Praha 1910, 98 s. + 47 příloh + 6 listů (reklamy), brož., lehce zažloutlé listy, obálka při okrajích lehce opotřebená, ohnuté rohy, místy natržený hřbet jinak do…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Vladimír Fuka

    (1926-1977)

    P.F. 1956

    No.: 817

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:47

    fotografie, fotografie na kartónku, 1955, 9,1 x 15,5, P.F. 1956 Fukovi, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    Jules Romains: Psyché 2. díl: Bůh těl

    No.: 801

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:34

    kniha, titulní list a vazba K. Teige, vydal R. Škeřík, Praha 1931, 49. sv. edice Symposion, Ex. 301/400, Simili - Japan, 195 s., celopl. vazba se zlaceným reliéfem, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and …

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Josef Kopta: Pět hříšníků U velryby

    No.: 795

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:25

    bibliofilie, obálka bar. linoryt a ilustrace J. Čapek, vydal ČIN, Praha 1930, čtvrté vydání, 137 s., brož., hřbet a okraje obálky lehce poškozené, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.