auction history

  • Jiří Slíva

    Royal Merlot

    No.: 21

    Auction price: 5.400 CZK (225 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:50

    litografie, papír, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 13/45

    Current price: 5.400 CZK (225 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 2013

    No.: 7

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:36

    litografie, 2012, 19 x 10,5 cm, sign. PD A. Born, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1998

    No.: 6

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:35

    litografie, 1997, 21 x 10 cm, sign. PD A. Born, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-1990)

    Ex libris František Nový

    No.: 5

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:34

    litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A. Born, č. 22/180

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1996 Tomáš Svoboda

    No.: 4

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:33

    litografie, 1995, 21,3 x 10,7 cm, sign. PD A Born, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2000 Tomáš Svoboda

    No.: 3

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:32

    litografie, 1999, 21,4 x 10,5 cm, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Tomáš Bím

    Pozvánka na tradiční setkání

    No.: 2

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:31

    serigrafie, 28 x 19 cm

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016 Tom Svoboda

    No.: 1

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:30

    litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Jiří Šlitr

    (1924-1969)

    Nástěnný kalendář 2004

    No.: 30

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2024 18:32

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 42 x 29,7 cm, Rychnov nad Kněžnou, Jiřímu Šlitrovi (1924-1969) k osmdesátinám , kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • František Tichý

    (1896-1964)

    Nástěnný kalendář 1976

    No.: 31

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2024 18:30

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 48 x 32 cm, kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jakub Schikaneder

    (1855-1924)

    Nástěnný kalendář 1999

    No.: 29

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2024 18:28

    nástěnný kalendář, 7x tisk, 42 x 59,5 cm, kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Vasilij Kandinskij

    (1866-1944)

    Nástěnný kalendář 1996

    No.: 16

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2024 18:15

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 57,5 x 47 cm, kompletní, listy vytrhány, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Iva Hüttnerová

    Nástěnný kalendář 2014

    No.: 7

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2024 18:06

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Sklencka at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Michal Gabriel

    Postavy

    No.: 44

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 16:13

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Různí autoři

    Konvolut grafik a kreseb

    No.: 84

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 18:26

    40 x drobná grafika, kresba, 25x signováno, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kristus s trnovou korunou

    No.: 86

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 18:25

    mezzotinta, akvarel, 19 x 14,5 cm, sign. PD A. J. Alex, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Různí autoři (Tondl, Silovský, Kovář, Kabát)

    Hollar

    No.: 85

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 18:24

    18x litografie, 8,5 x 7 / 9,7 x 14,5 cm, 17x signováno, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Zdeněk Mézl

    Flora a fauna

    No.: 79

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 18:18

    dřevoryt, 1984, 14,7 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Zdeňka Burgetová

    Malá noční hudba

    No.: 68

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 18:07

    litografie, 1999, 21 x 14 cm, sign. PD Z. Burgetová 99, č. 1/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • H. Schneidrová

    Lidová madona

    No.: 53

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:52

    podmalba na skle, 28 x 19 cm, rám, na zadní straně štítek s popisek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • H. Schneidrová

    Adam a Eva

    No.: 51

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:50

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Konvolut exlibris

    No.: 40

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:45

    7x litografie, 8,9 x 6,8 / 12,8 x 7,5 cm, vše sign. DU VladSuchánek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The H…

    Current price: 3.100 CZK (130 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Josef Čapek

    No.: 39

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:38

    litografie, 1987, 14 x 11 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 101/150, Pamětní list k oslavě 100 narozenin Josefa Čapka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fin…

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Přístaviště

    No.: 34

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:36

    lept, 2009, 8 x 10,2 cm, sign. PD Kamil Lhoták II. 9, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Kamil Lhoták

    (1912)

    Signovaná reprodukce malby

    No.: 32

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:31

    tisk, 31 x 22 cm, sign. DU Kamil Lhoták, rám, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Ruce

    No.: 30

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:29

    litografie, 1985, 23 x 13,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1985, Pamětní list k poctě žitotního jubilea národního umělce Karla Svolinského čestného člena SSPE , na zadní straně skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture…

  • Oldřich Kulhánek

    Vojtěch Preissig

    No.: 29

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:28

    litografie, 1986, 16 x 7,5 cm, sign. DU Old. Kulhánek 86, Exlibris RNDr. K. Samšiňák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Ota Janeček

    Dívčí profil

    No.: 26

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:25

    linoryt, 1988, 6,8 x 4,7 cm, sign. DU Ota Janeček, PF 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Ota Janeček

    Na loďce za úplňku

    No.: 25

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:24

    litografie, 1956, 8,5 x 6,1 cm, sign. DU Ota Janeček 1956, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Na houpacím křesle

    No.: 19

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:21

    serigrafie, 1991, 19 x 15,5 cm, sign. DU Aborn, Pamětní list účastníkům valného schromáždění SČB dne 18. května 1991, podpis Františka Dvořáka, při pravém okraji místy zašpiněný papír, LD roh ohlý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, …

    Current price: 1.400 CZK (59 €)