auction history

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Stařík

    No.: 20

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:19

    lept, 1954, 16,6 x 8 cm, sign. PD Čepelák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Tomáš Bím

    Piknik

    No.: 17

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:16

    litografie, 13 x 7 cm, sign. PD Bím, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    V kavárně

    No.: 7

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:06

    litografie, kolem r. 1905, 26 x 38 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. …

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Václav Bláha st.

    (1922-2021)

    Terč

    No.: 59

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 19:58

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Václav Bláha st.

    (1922-2021)

    Trojúhelník

    No.: 58

    Auction price: 7.800 CZK (325 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 19:57

    Current price: 7.800 CZK (325 €)

  • Aleš Kublák

    Srpnový den pod horami

    No.: 19

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 19:18

    olej, plátno, 2023, 40 x 30 cm, sign. PD AK 23

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Petr Žižák

    Koláž tří aktů

    No.: 58

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:57

    digitální fotografie, 38 x 25,3 cm, sign. zezadu PD PŽižák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Žižák

    Dívčí akt

    No.: 57

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:56

    digitální fotografie, 39 x 25,3 cm, sign. zezadu PD PŽižák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Alena Vykulilová

    Očekávání

    No.: 56

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:55

    fotografie, 45,4 x 30,4 cm, sign. zezadu PD Alena Vykulilová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Svatoň

    Stuha

    No.: 52

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:51

    fotografie, 13 x 25 cm, sign. Na zadní straně Svatoň, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Vasil Stanko

    Šplh

    No.: 50

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:49

    bromostříbrná fotografie, 27 x 27,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Vladimír Sirůček

    Sebevědomý květ

    No.: 48

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:47

    barevná fotografie, 17,8 x 9,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied by J. Funke, J. Ehm and Z. Feyfar at the National Graphic School

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Sirůček

    Kočičí oči

    No.: 44

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:43

    barevná fotografie, 17,7 x 9,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied by J. Funke, J. Ehm and Z. Feyfar at the National Graphic School

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Žena v kukuřici

    No.: 42

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:41

    fotografie, 2021, 44,8 x 30 cm, sign. na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    No.: 37

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:36

    fotografie, 45,5 x 30,5 cm, sign. na zadní straně R, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Ženský akt

    No.: 34

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:33

    bromostříbrná fotografie, 20,2 x 19,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    No.: 31

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:30

    photolithography, 40,5 x 27,5 cm, signed lower/right Helmut Newton, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Petr Nagy

    Dívčí akt II.

    No.: 27

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:26

    fotografie, 45,3 x 30,3 cm, sign. zezadu Petr Nagy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Petr Nagy

    Dívčí akt III.

    No.: 26

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:25

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Jan Mlčoch

    On a on V. - Z cyklu Milenci

    No.: 23

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:22

    fotografie, 2010, 28 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Mlčoch, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Paul Koruna

    Akt dívky se závojem

    No.: 19

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:18

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Milan Junek

    (1976)

    Závoj

    No.: 15

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:14

    fotografie, 23,5 x 41,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Milan Junek

    (1976)

    Ptačí muž

    No.: 14

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:13

    fotografie, 42 x 29,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Milan Junek

    (1976)

    No.: 12

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:11

    fotografie, 2021, 29,4 x 43,7 cm, sign. PD Junek 2021, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Milan Junek

    (1976)

    Hry

    No.: 11

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:10

    fotografie, 28 x 41 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Milan Junek

    (1976)

    Mužský akt

    No.: 10

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:09

    fotografie, 26,6 x 39,8 cm, sign. zezadu Milan Junek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Milan Junek

    (1976)

    No.: 9

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:08

    digitální fotografie, 29,5 x 44 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    No.: 6

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:05

    bromostříbrná fotografie, 16 x 12 cm, pozdější zvětšenina, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Milan Borovička

    (1925-2011)

    No.: 3

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:02

    bromostříbrná fotografie, 16,5 x 12,2 cm, sign. vzadu: Borovička, autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    V zrcadle

    No.: 1

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:00

    cyanotype, 2019, 41,5 x 29,5 cm, signed lower/right Tade 19, photographic technique of blueprint, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids