auction history

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Maminka

    No.: 31

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:30

    tužka, papír, 30 x 20,5 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, stopy od polití, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School …

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Kostel

    No.: 27

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:26

    tužka, papír, 30 x 21 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V.…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    No.: 21

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:20

    tužka, papír, 19,5 x 28 cm, sign. LD A. Bělocvětov 1941, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, přehnuto, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The…

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    No.: 9

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:08

    tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, papír přehnutý, potrhaný, ušpiněný, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The St…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Židle

    No.: 4

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:03

    tuš, papír, 43 x 30,7 cm, mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Telefon

    No.: 1

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:00

    tuš, papír, 45 x 31,2 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Slíva

    Insect Trio

    No.: 24

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:23

    litografie, 37 x 26,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 36/55, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.600 CZK (192 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Jiří Slíva

    Přípitek v trenkách

    No.: 12

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:11

    litografie, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 9/60, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jiří Slíva

    Cabernet Hero

    No.: 10

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:09

    litografie, 2022, 15 x 11 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 3/60, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

  • Jiří Slíva

    Café Poesie (Prévert)

    No.: 8

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:07

    litografie, 2022, 16 x 10 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 3/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Jiří Slíva

    Adam + Eva + Víno

    No.: 6

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:05

    litografie, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 47/100, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Tomáš Bím

    Vzhůru do oblak

    No.: 1

    Auction price: 7.500 CZK (313 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:00

    Current price: 7.500 CZK (313 €)

    Mořský svět

    No.: 83

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:14

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Akt na koni

    No.: 59

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:04

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Estimate: k CZK

    Učedníci pod Golgotou

    No.: 57

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:00

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Barbora

    No.: 41

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:57

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Lesní zátiší

    No.: 61

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:22

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

    Indián s henryovkou

    No.: 50

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:12

    Current price: 500 CZK (21 €)

    No.: 38

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:04

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

    Sklopený zrak

    No.: 33

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:00

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Sklopený zrak

    No.: 32

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:58

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Ves u přehrady

    No.: 31

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:56

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Petrov

    No.: 24

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:50

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

    Lanškroun

    No.: 21

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:46

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Česká krajina

    No.: 13

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:36

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Krajina s poli

    No.: 12

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:34

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

    V lese

    No.: 11

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:32

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Pobřeží

    No.: 10

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:30

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Krajina s Řípem na pozadí

    No.: 9

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:28

    Current price: 300 CZK (13 €)

    U moře

    No.: 8

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:26

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids