auction history

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Je to vážné, pane doktore?

    No.: 1

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:27

    zinkografie, 1978, 21 x 15 cm, sign. LN Vladimír Renčín, PF 1979 Vladimír Renčín, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Lucie Rašková

    (1970)

    Zatíší se svící a jablky

    No.: 240

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:24

    akvatinta, 2000, 21 x 15 cm, sign. PD Rašková 2000, 8/100, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Pavel Rak

    (1939)

    Viagráá (P. F. 99)

    No.: 75

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:23

    tisk, 1998, 8,7 x 19,5 cm, sign. PU t... Rak,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Pavel Rak

    (1991)

    Oslíčku otřes se! (P. F. 1998)

    No.: 76

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:22

    tisk, 1997, 19,7 x 8,7 cm, sign. DU V... Rak, tisknuté na průhledném papíru,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • J. Příborská

    Malý rybář

    No.: 34

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:21

    dřevoryt, 10,9 x 7,8 cm, sign. PD J. Příborská, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Zdeněk Prokop

    Slunce

    No.: 315

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:20

    airbrush, papír, 1986, 9,5 x 19,8 cm, sign. LD Zdeněk Prokop, PF 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Holy, A. Pelc and V. Sychra, member of Geometrie

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Zdeněk Prokop

    Jablka

    No.: 317

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:18

    airbrush, papír, 1996, 9,3 x 20 cm, sign. LD Zdeněk Prokop, PF 1997, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Holy, A. Pelc and V. Sychra, member of Geometrie

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Pařík

    Mikuláš a čert

    No.: 3

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:14

    tuš, papír, 1958, 15 x 10 cm, monogr. LD, papír mírně zvlněný od vody,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jiřina Wilma Palková

    Přírustek (P. F. 1983)

    No.: 78

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:13

    dřevoryt, 1982, 7,1 x 5,6 cm, , the member of The Association of Applied Graphic

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Princezna

    No.: 94

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:11

    litografie, 1986, 6,5 x 4,7 cm, sign. DU K. Oberthor 86, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karel Oberthor

    Permoník

    No.: 138

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:10

    litografie, 1973, 11,9 x 9,5 cm, sign. LD K. Oberthor, Exlibris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Alena Nievaldová - Zimová

    P. F. 1991 RNDr. Karel Samšiňák

    No.: 140

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:06

    linoryt, 1990, 11,5 x 7,7 cm, sign. DU Alena Nievaldová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Hegar at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Ježíšek

    No.: 8

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:01

    dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Dívka s ptáčkem (PF)

    No.: 58

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:56

    litografie, 17 x 10,5 cm, na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: S novým úsilím do Nového roku 1939, MUDr. Miloš Fidler, zažloutlý papír, nahnědlými skvrnkami, rohy papíru lehce pokrčeny,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Kluk a dívka (PF )

    No.: 60

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:55

    litografie, 17,5 x 11,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavlý,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    IHS

    No.: 130

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:47

    lept, 1999, 8 x 12,8 cm, sign. PD nečitelně, PF 2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Pokání (PF 1992)

    No.: 33

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:41

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Kostelní vež (PF 200)

    No.: 49

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:38

    kolorovaný dřevoryt, 1999, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD 99, č. 27/75,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    PF 1990

    No.: 267

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:30

    sítotisk, 1989, 16 x 12 cm, sign. UD, text: Radostné vánoce a vše dobré v novém roce přejí ZBOŘILOVI, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    PF 1970

    No.: 289

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:29

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

    PF 1987

    No.: 300

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:28

    suchá jehla, 1986, 3,4 x 5,7 cm, sign. UD, č. 13/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Zdeněk Mézl

    (1934-1916)

    PF 1969

    No.: 263

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:18

    dřevoryt, 1968, 9 x 10,6 cm, sign. PD Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 208 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Ludmila Matoušová

    No.: 135

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:14

    linoryt, pastel, 1973, 16,1 x 12,2 cm, sign. PD L. Matoušová, PF 1974, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Ludmila Matoušová

    Slunečnice

    No.: 136

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:13

    dřevoryt, pastel, 1987, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Matoušová, PF 1988, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Věra Martinková

    Křídla (P. F. 89)

    No.: 77

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:10

    serigrafie, 1988, 5,4 x 6,5 cm, sign. PL Marrtinková 88, č. 57/100,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    PF 1963

    No.: 273

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:05

    suchá jehla, 1962, 8,5 x 12 cm, sign. PD A. Majer, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    PF 1956

    No.: 165

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:03

    linoryt, 1955, 12 x 10 cm, sign. PD Služebník, PF 1956, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Josef Lubič

    PF 1988

    No.: 294

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:02

    autorská grafika, 1987, 16,2 x 9 cm, sign. UD J. Lubič, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Josef Lubič

    PF 1987

    No.: 295

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:01

    autorská grafika, 1986, 16,2 x 9,2 cm, sign. PD J. Lubič, č. 174/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Pavel Lisý

    No.: 279

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:58

    litografie, 1967, 13,5 x 22 cm, sign. PD P. Lisý 67, č. 48/200, zevnitř text, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The School of Decorative Arts in Prague, the member of SVU Marold and SCVU

    Current price: 150 CZK (7 €)