auction history
LIST OF AUTHORS

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Prohlídka

    No.: 206

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:39

    tisk, 1983, 14,5 x 10 cm, značeno na desce UD Neprakta, PF 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Prohlídka

    No.: 207

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:38

    tisk, 1983, 14,5 x 10 cm, značeno na desce UD Neprakta, PF 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pastýři v Betlémě

    No.: 107

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:35

    litografie, akvarel, 1977, 16,2 x 23,3 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1978, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabins…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Letiště

    No.: 228

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:30

    suchá jehla, 1963, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták, MUDr. Fr. Baroch P.F. 1963, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 6.501 CZK (271 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    P.F. 1966

    No.: 229

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:29

    litografie, 1965, 15 x 11 cm, sign. UD Kamil Lhoták 65, J. Hrachovec, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Muž na velocipédu

    No.: 244

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:28

    litografie, 1978, 9 x 6,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 79, PF 1980, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Náhlá květina

    No.: 161

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:26

    lept, 1989, 12,1 x 15,4 cm, sign. PD Josef Lehoučka, PF 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Zpráva o vertikálním řádu

    No.: 215

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:25

    lept, 1994, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD J. Lehoučka 94, PF 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Čas dělení

    No.: 159

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:25

    lept, 1987, 19,6 x 13 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1987, PF 1988, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Sen a skutečnost

    No.: 160

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:24

    lept, 1991, 13,8 x 16,2 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1991, PF 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Šťastné prasátko

    No.: 212

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:19

    kolorovaná suchá jehla, 1980, 8,5 x 13 cm, sign. DU Ota Janeček, PF 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    P.F. 1966

    No.: 222

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:17

    dřevoryt, 1966, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Novoročenka Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    P.F. 1965

    No.: 224

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:15

    dřevoryt, 1965, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Tři králové

    No.: 225

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:14

    dřevoryt, 1966, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Zdraví a toužený klid do roku 1966 Blochovi z Počátek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kočár

    No.: 226

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:13

    dřevoryt, 1964, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Rodina Blochova, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Psík

    No.: 227

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:12

    dřevoryt, 1964, 15,5 x 11 cm, sign. PD Florian, Jaroslav Knytl, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Míla Doleželová

    (1922-1993)

    PF 1965

    No.: 258

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:09

    dřevoryt, 1964, 14,7 x 9,6 cm, podpis autorky na protější stránce, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Viktor Stretti

    (1910-1960)

    Václavské náměstí 21. XII. 1918

    No.: 16

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:04

    litografie, 1918, 15 x 11,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1919, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Karel Vik

    Praha

    No.: 345

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:31

    dřevoryt, 1923, 43 x 54,5 cm, sign. PD Vík, značeno LD v desce VIK 23, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    V Podolí

    No.: 338

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:24

    lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Konst. Bušek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Tři unavená děvčata

    No.: 331

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:17

    acrylic, canvas, 70 x 50 cm, signed lower/right Raiser, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Jiří Suchý

    (1931)

    William Shakespeare

    No.: 306

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:52

    lithography, 33,5 x 24 cm, sign. lower/right Jiří Suchý, pasparta, no. 62/200,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Dodge

    No.: 302

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:48

    lithography, 2022, 27 x 39,5 cm, signed lower/right Petr Ptáček 2022, no. 8/80,

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Štěpán Mareš

    (1972)

    O Tytypánovi

    No.: 249

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:07

    combined technique, paper, 1999 - 2000, dva samostatné papíry, každý 42 x 29,6 cm,

    Current price: 4.900 CZK (205 €)

    Last auctioneer: ID4**1 History of bids

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice IV.

    No.: 229

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:35

    serigrafie, 64 x 45 cm, sign. PD Eugen Weidlich, při dolním okraji mimo tiskmírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Červenomodrá kompozice

    No.: 228

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:34

    serigrafie, 1971, 64 x 45 cm, sign. DU Eugen Weidlich 1971, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Svatý Václav

    No.: 209

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:15

    litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Svatá rodina

    No.: 205

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:11

    litografie, 1944, 15 x 10,3 cm, sign. PD Jiří Chadima 44, č. 2/15, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Deméter

    No.: 195

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:01

    suchá jehla, 2014, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 2.700 CZK (113 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Athéna

    No.: 194

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:00

    suchá jehla, 2014, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.