auction history

  • Friedrich Hohe

    (1802-1870)

    Der Kunstverein in München seinen mit Glidern 1832

    No.: 919

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2018 15:00

    litografie, 24,8 x 32 cm, značeno LD Gemalt von D. Monten, PD Auf Stein ges. v. Fr. Hohe, mírně pokrčený papír,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jacques Callot

    (1592-1635)

    Hráči karet

    No.: 899

    lept, 21,5 x 27,5 cm, DU značeno v desce Jac. Callot fec., Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Bojovník

    No.: 878

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    mědirytina, 29 x 19 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Antická busta ženy

    No.: 875

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    mědirytina, 1645, 11,7 x 7,8 cm, značeno PN W. Hollar delin: in Domo Arundeliana Londini et Sculpsit A 1645, č. 590 v soupisu na http://link.library.utoronto.ca/hollar/, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Vlk a liška (The wolf and the fox)

    No.: 874

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    mědirytina, 1660, 25 x 17 cm, PD značeno v desce WHollar, rám, č. 32, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    O meči a o poutníku (The satyr and the sword)

    No.: 872

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    mědirytina, 25 x 20 cm, č. 15, lehce zažloutlý papír

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Otto Dítě

    Povozy - Fr. Poustka, výroba velocipedů a motorů

    No.: 861

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    fotografie, 17,2 x 23 cm, PD razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Jan Palach

    No.: 856

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    fotografie, 40 x 30,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Vilém Reichmann - edice mezinárodní fotografie

    No.: 853

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    soubor 12 fotografií, 1984, 30 x 24 cm, průvodní text Aleny Šlachtové, autor obálky Libor Fára, vydalo Pressfoto, Praha 1984, mírně zašpiněný přebal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of the surrealistic group RA, DOFO and Q

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Jan Lauschmann

    (1901-1991)

    Jan Lauschmann - edice mezinárodní fotografie

    No.: 852

    soubor 12 fotografií, 1984, 30 x 24 cm, průvodní text Daniely Mrázové, autor obálky Libor Fára, vydalo Pressfoto, Praha 1984, mírně zašpiněný přebal, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Eva Semotanová

    Staré mapy českých zemí

    No.: 850

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    tisk, 16x mapa na přírodním papíru Tintoretto neve 63,5 x 45,5, vyd. Prostor, Praha, 2000, odborný komentář E. Semotanová, obs.: Mapa Čech v podobě růže z roku 1668, Klaudyánova mapa Čech z r. 1518, Halwigova mapa Slezska z r. 1561, Fabriciova mapa Moravy z r. 1569, Komenského mapa Moravy z r. 1680,…

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Winkler

    Mapa Prácheňska

    No.: 843

    mědirytina, 44,5 x 40 cm, zažloutlý, pokrčený, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny,

  • Johann Baptista Homann

    (1664-1724)

    Mapa Hradiště (Morava)

    No.: 841

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    kolorovaná mědirytina, 48,5 x 58,5 cm, uprostřed slepený, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • S. Robert

    Mapa Čech

    No.: 838

    kolorovaná mědirytina, 49,5 x 58,3 cm, uprostřed slepený, lehce poškozený a zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Obléhání Prahy

    No.: 836

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    kolorovaná mědirytina, 1757, 17 x 29,8 cm, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny,

  • Matthäus Seutter

    (1678-1757)

    Atlas Novus sive Tabula Geographica

    No.: 821

    kolorovaný dřevoryt, 50 x 29 cm, titulní list, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír,

  • Friedrich Iwan

    (1889-1967)

    Pohled na Sněžku

    No.: 814

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    lept, 13,2 x 18 cm, sign. PD Friedr. Iwan, rám, zažloutlý, zašpiněný papír, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Zápasník Sumo

    No.: 793

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    japonský dřevořez, 35,7 x 25,9 cm, značeno razítkem dílny, pokrčený, místy poškozený papír,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Samuraj s mečem

    No.: 788

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    japonský dřevořez, 37 x 26 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Zápasník Sumo

    No.: 783

    japonský dřevořez, 35 x 21,7 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    J. Vladislav: Kouzelný slabikář

    No.: 760

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    kniha, ilustrace, grafická úprava a vazba Z. Seydl, vyd. SNDK, Praha, 1961, plpl. vazba, nestr. (cca 150s.), odřené okraje desek, zašpiněné ořízky, dobrý stav, , the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Různí autoři

    Tvář (ročník 1964)

    No.: 757

    časopis, 1. ročník významného uměleckého a společenskokritického časopisu, vedoucí redaktor Fr. Vivant (vl. jm. Fr. Petiška), přispěvatelé a ukázky z děl: J. Mukařovský, J. Chalupecký, J. Lederer, J. Gruša, L. Fuks, A. Pohribný, V. Nebeský, K. Milota, V. Havel, A. Brousek, I. Wernisch, I. Možný, J. …

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Josef Hiršal

    (1920-2003)

    Experimentální poezie

    No.: 751

    kniha, výbor připravil, zahraniční texty přel., doslovem a komentářem opatřil J. Hiršal a B. Grögerová, vyd. Odeon, Praha, 1967, upr. O. Hlavsa, clpl. vazba s ob., 264s., zadní strana obálky poškozená, jinak velmi dobrý až výborný stav,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Hiršal

    (1920-2003)

    Co se slovy všechno poví

    No.: 747

    kniha, vytvořili J. Hiršal a B. Grögerová, il. V. a P. Brázdovi, vyd. SNDK, Praha, 1964, brož s měkými koženými deskami, 45s., některé listy ušpiněné ohmatáním, mírně pomačkané růžky, na předsádce vlastnický podpis, dobrý stav,

  • Giacomo Girolamo Casanova

    (1725-1798)

    Memoiry I.-IX.

    No.: 742

    kniha, vyd. Alois Hynek, Praha, nedatováno, ilustrováno, 8x pův. nakl. brož (II. a III. díl v jednom svazku), restaurováno - nové ořízky, zpevněné hřbety, chybějící části obálek doplněny, velmi dobrý až výborný stav,

  • Jáchym Topol

    Vlhký básně a jiný příběhy

    No.: 736

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    kniha, vydáno v nákladu 500 kusů pro studijní účely, vyd. NTS Ruiny, Pedagogická fakulta, Plzeň, 1990, sešit, tištěný strojopis, 39s., lehce ušpiněná obálka, velmi dobrý stav,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • x

    Amtliches Material zum Massenmord von Katyn

    No.: 726

    kniha, obs. 166s. textu (něm.), seznam 4143 identifikovaných těl k datu 7. června 1943, 58 čb. vyobrazení v příloze, vyd. Zentralverlag der NSDAP, Berlín, 1943, brož, naržená ob. s flíčkama, blok listů v dobrém stavu,

  • Luděk Marold

    (1865-1898)

    Dopis Franitšku Hlavatému

    No.: 720

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    dopis, 8 x 10 cm, disciple of Prof. F. Sequens, M. Pirner and F. Čermák at the Academy of Fine Arts in Prague, studied at Akademie der Bildenden Künste in Munich and École des Beaux Arts in Paris

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Erotický kalendář

    No.: 708

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    12x zinkografie, 9,5 x 7 cm, 12 volných zinkografických obrázků s erotickým výjevem, názvem měsíce a lidovým rčením, bez výrazného poškození , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Jak to slyšíme když tramvají jezdíme

    No.: 707

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    19 x tisk, 8 x 6 cm, skládačka 19 tiskových obrázků s erotickou tématikou z tramvajového prostředí, pomačkané růžky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)