auction history

    Peklo

    No.: 229976

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2019 19:02

    lept, 10,5 x 8 cm, na papíře skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Cyril Bouda

    V divadle

    No.: 226761

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2019 00:00

    litografie, 15 x 9 cm, sign. PD C Bouda, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jan Konůpek

    S divokými prasaty

    No.: 226755

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 23:52

    lept, 11,9 x 8,5 cm, sign. PD Konůpek, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Portrét muže

    No.: 225448

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 23:28

    dřevoryt, 11 x 7,4 cm, sign. PD J. Lukavský, č. 54/57, , the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Kytice ve váze

    No.: 225416

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 23:06

    olej, karton, 50 x 34 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, na rámu poškození,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knihám Františka Běhounka

    No.: 224633

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 22:50

    56x kresba, cca 30 x 21 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • František Čihák

    (1907-?)

    No.: 222231

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 22:10

    olej, plátno, 35 x 44 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Alois Moravec

    Dudák

    No.: 222132

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 21:50

    litografie, 21,5 x 15,8 cm, sign. PD AMoravec, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Art…

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Květoslava Jadrníčková-Zikudová

    (1921-2005)

    Dívka s růží

    No.: 220926

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 21:14

    linoryt, 1964, 15,7 x 7,5 cm, sign. PD K Jadrníčková 64, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Egypt (předloha k leporelu Lodě a moře)

    No.: 220575

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 21:08

    ink, aquarelle, paper, 16,5 x 47,5 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 83, glued on cardboard, sporadically cropped paper, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Řecko (předloha k leporelu Lodě a moře)

    No.: 220574

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 21:06

    ink, aquarelle, paper, 16,5 x 47,5 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 84, glued on cardboard, sporadically cropped paper, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Vikingové (předloha k leporelu Lodě a moře)

    No.: 220573

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 21:04

    ink, aquarelle, paper, 16,5 x 47,5 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 85, glued on cardboard, sporadically cropped paper, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Ptáček

    Ponorka M2

    No.: 218900

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 20:38

    litografie, 2006, 15 x 21 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 31/100

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Kočky (PF 2018)

    No.: 228494

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 23:22

    litografie, 2017, 18,2 x 8,5 cm, sign. PD Jano Valter 2017, č. 78/100,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Ve spíži (PF 2011)

    No.: 228491

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 23:20

    kombinovaná technika, 2010, 7 x 19 cm, sign. PD Jano Valter 2010, č. 68/100,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Čísla (PF 2009)

    No.: 228490

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 23:18

    kombinovaná technika, 2008, 16,9 x 8,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    No.: 228481

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 23:06

    litografie, 1984, 18,3 x 10 cm, sign. PD J. Nosek 84, pasparta, č. 23/200, nalepeno na papíru,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Daniela Havlíčková

    Úsměv

    No.: 228473

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 22:50

    lept, 6,5 x 4,5, sign. DU DHavlíčková cm, č. 16/200, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. F. Muzika, J. Trnka and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Kočky v kruhu (PF 2017)

    No.: 228470

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 22:46

    kombinovaná technika, 2016, 17,6 x 8 cm, sign. PD Jano Valter 2016, č. 90/110,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Kočka a vrána (PF 2012)

    No.: 228468

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 22:44

    kombinovaná technika, 2011, 17,5 x 8,2 cm, sign. PD Jano Valter 2011, č. 67/150,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Olga Vychodilová

    Poutník (Ex Libris A. N.)

    No.: 228462

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 22:32

    suchá jehla, 11,6 x 6,8 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 197/200, , the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    No.: 228446

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 22:12

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 48, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    No.: 228445

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 22:10

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 44, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

    No.: 228438

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 22:03

    lept, 1966, 31,5 x 23,5 cm, sign. PD, rám, zkušební tisk, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

    No.: 228430

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 21:56

    litografie, 23,5 x 16 cm, DU značeno na kameni, pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Trávy

    No.: 228325

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 21:40

    reliéfní grafika, 16,5 x 11 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Vach

    Týnská ulička

    No.: 228025

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 20:46

    lept, 22 x 13,5 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    No.: 228024

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 20:44

    lept, 21 x 14,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Camille Van Hyfte

    (1886-1966)

    Kytice růží

    No.: 227279

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 20:08

    olej, sololit, 30,3 x 22,5 cm, sign. LD Van Hyfte, rám, krakelováno,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Dobrovolný

    Koně (Ex libris Žofie Uhlířová)

    No.: 227034

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 19:54

    dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Dobrovolný, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids