auction history

  • Anežka Hošková

    (1982)

    Woodoo

    No.: 234301

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:38

    litografie, 2014, 47 x 35 cm, sign. DU Anežka Hošková, č. 20/50,

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Trojan

    Sklízení sena

    No.: 234154

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:36

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, sign. DP Trojan, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Oskar Matysek

    Cesta mezi břízkami

    No.: 233447

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:34

    akvarel, papír, 29 x 33,5 cm, sign. PD O. Matysek, rám, na rámu drobná poškození,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Liesler

    Muž ve vestě

    No.: 233433

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:32

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. PU Liesler, volně podle M. Minkacziho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic A…

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Liesler

    Chlapec

    No.: 233432

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:30

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. LU Liesler, volně podle Ferenzyho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artis…

  • Josef Liesler

    Děvče

    No.: 233431

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:28

    pastel, akvarel, papír, 1956, 31 x 21,5 cm, sign. LU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group…

  • Josef Liesler

    Muž v kroji

    No.: 233430

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:26

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29 cm, sign. PU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group S…

  • Bohumil Hradečný

    Z Valašských kopců

    No.: 233338

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:24

    olej, karton, 35 x 50 cm, rám, vzadu razítko autora a popsáno, na rámu drobná poškození,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Karel Hlaváček

    (1874-1898)

    Rybník v podhůří

    No.: 233324

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:22

    tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Chadima

    Rybář

    No.: 233086

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:20

    lithography , 1966, 12 x 16,5 cm, signed lower/right Chadima 66, pasparta, 50/60, , the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    No.: 232967

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:18

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 48/69, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Pohled na Nové město Pražské roku 1650

    No.: 232941

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:16

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 29,8 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • František Hanák

    Pražské motivy

    No.: 232927

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:14

    felt_tip, gouache, paper, 1982, 32,8 x 89,5 cm, RD monogr. FH 82, at the edges wrinkled paper

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Dominanty Prahy

    No.: 232900

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:12

    felt_tip, gouache, paper, 1982, 32,8 x 90 cm, RD monogr. FH 82, at the edges damaged paper

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Zámeček

    No.: 232786

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:10

    linoryt, 15 x 27,3 cm, sign. PD Pýcha, č. 106 /150, mírně zažloutlý, při okrajích pomuchlaný papír, , disciple of Prof. O. Blažíček and C. Bouda at Czech Technical University in Prague (CTU), later the private study by J. Dědina

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Pražské náměstí

    No.: 232785

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:08

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Max Švabinský

    Turnovské skály

    No.: 232784

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:06

    litografie, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni MŠvabinský, původní litografie byla vytištěna jako příloha k publikaci Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle Maxe Šbavinského, Karel Herain, Průmyslová tikárna v Praze, 1945, přiložena textová část, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (EXL Josef Roučka)

    No.: 232768

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:04

    litografie, 11,5 x 7,5 cm, sign. DU Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Akt s rouškou (EXL Miloslav Janča)

    No.: 232766

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:02

    linoryt, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Kytice lučních květů

    No.: 232708

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:00

    akvarel, dřevoryt, papír, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek, zažloutlý, při horním okraji pomuchlaný papír,

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Vánoční kapr

    No.: 232656

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 19:58

    suchá jehla, 5 x 9 cm, sign. PD , č 52/70,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Kinský Karel

    (1901-1969)

    Kostelík

    No.: 231355

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 19:56

    lept, 1953, 5,7 x 4,7 cm, sign. PD Kinský Karel 53, zažloutlý papír, na papíře skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Rygl

    U ohně

    No.: 231354

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 19:54

    lept, 4,8 x 3 cm, sign. PD Tomáš Rygl, č. 39/100, DU slepotiskové razítko Lira Pragensis ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Země

    No.: 231351

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 19:52

    dřevoryt, 9,9 x 7,3 cm, sign. PD Grmelová, č. 53/200, , the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    No.: 231347

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 19:50

    litografie, 22,5 x 32 cm, mírně ohnuté rohy, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ant. Žižka

    Břízky u jezírka

    No.: 231334

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 19:48

    olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • J.K. Korán

    No.: 231333

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 19:46

    olej, plátno, 49,5 x 69 cm, sign. LD K.H. Korán,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Brýle

    No.: 231259

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 19:44

    tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Lubomír Manda

    Staroměstské náměstí

    No.: 231257

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 19:42

    lept, 2014, 6,5 x 10,8 cm, monogr. PD LM, č. 4/10,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Lubomír Manda

    Český Krumlov

    No.: 231256

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 19:40

    lept, 2014, 12,3 x 6,8 cm, monogr. PD LM,

    Current price: 250 CZK (10 €)