Hrabák
Stavení v lese
No.: 281826Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:07
olej, karton, 27,5 x 17,8 cm, sign. PD Hrabák, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Antonín Homolka
(1909-1964)
Stavení u jezu
No.: 270106Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:06
olej, plátno, 1944, 50 x 77 cm, sign. PD Ant. Homolka 44, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Benda at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. W. Nowak and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Arti…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
St. Fischer
Altán
No.: 281830Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:05
olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
No.: 281785Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:04
olej, karton, 12 x 15,5 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zasněžená Praha
No.: 279949Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:03
olej, karton, 11,5 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 200 CZK (9 €)
Daněk
Mýtina
No.: 281839Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:02
olej, sololit, 1975, 26 x 33 cm, sign. LD Daněk 75, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
V. J. Černý
Řeka
No.: 281796Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:01
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Augusta
Borovice u potoku
No.: 279078Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:00
tempera, olej, karton, kolem r. 1922, 45 x 24 cm, sign. PD Augusta, rám, malba místy mírně oprýskaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Zálešák
Odkaz
No.: 280204Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:17
acrylic, oil, canvas, 1986-2002, 100 x 70 cm, signed lower/right Z. Zálešák 1986-2002, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Josef Šefelín
Jak se střílelo dříve………
No.: 209406Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:16
tuš, papír, 11,1 x 33,7 cm, sign. na zadní straně Šefelín Jos. Úvaly, zašpiněný papír zasahující do kresby, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Jaromír Schoř
(1912-1992)
Studie
No.: 216931Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:15
tužka, papír, 24,4 x 35,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The School of Artistic Crafts in Brno, the disciple of prof. J. Obrovsky, K. Minar and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Portrét mladé ženy
No.: 281815Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:14
kombinovaná technika, papír, 1937, 43 x 31,5 cm, sign. PD Pavelka 1937, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Jiří Pařík
Maskovaný keřík
No.: 281819Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:13
tuš, papír, 30,4 x 21 cm, sign. PD Jiří Pařík, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Jan Orlík
(1920-1995)
Zátiší s ovocem
No.: 281808Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:12
olej, malířská lepenka, 1957, 42 x 68 cm, sign. LD J. Orlík 57, studoval na filozofické fakultě v Brně, kde působil jako asistent Vincence Makovského, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Mercuriális perénnis
No.: 209380Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:11
Current price: 50 CZK (3 €)
Mužský profil
No.: 209409Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:10
Current price: 20 CZK (1 €)
Skicy
No.: 217072Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:09
Current price: 300 CZK (13 €)
Beduín
No.: 274420Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:08
Current price: 300 CZK (13 €)
Pane továrníku..
No.: 281823Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:07
Current price: 300 CZK (13 €)
Věž
No.: 206287Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:06
felt-tip pen, paper, 1978, 29,6 x 20,9 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Monogramista KN
Výcvik
No.: 203867Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:05
Current price: 150 CZK (7 €)
Krejčík
Pražské střechy
No.: 234197Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:04
uhel, papír, 1939, 24,3 x 16,2 cm, sign. LD Krejčík, monog. PD K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Krejčík
Lidé u hradeb
No.: 281821Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:03
tuš, papír, 1939, 24,5 x 16,3 cm, sign. LD Krejčík, monog. LD K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Dostál
Zasněná
No.: 206269Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:02
pencil, paper, 1974, 27 x 20 cm, signed RD Dostál 1974, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Alena Čermáková
(1926-2009)
Tkadlena
No.: 281820Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:01
tužka, papír, 34 x 24 cm, sign. PD A. Čermáková, rám, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Oldřich Bohman
No.: 281847Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:00
Current price: 200 CZK (9 €)
Vladimír Zlámal
(1884-1966)
Děvče u rozkvetlého keře
No.: 281811Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:54
olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Olga Vyleťalová
Sedící ženský akt
No.: 278311Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:53
indian ink, paper, 1968, 29 x 21 cm, sign. RD Vyleťalová 68, , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Olga Vyleťalová
Ležící ženský akt
No.: 278312Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:52
indian ink, paper, 1968, 21 x 29 cm, sign. LD Vyleťalová 68, , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jan Vrba
No.: 205081Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:51
Current price: 500 CZK (21 €)