Michaela Lesařová-Roubíčková

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Zemětřesení

    No.: 275849

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2023 18:18

    litografie, 1991, 14,5 x 13 cm, sign. PD Michaela 1991, č. 81/180, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Haló

    No.: 268406

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:28

    kombinovaná technika (suchá jehla, lept), 2000, 20,5 x 15 cm, sign. PD Michaela Lesařová- Roubíčková 2000, rám, č. 3/50, na zadní straně popsáno autorkou a autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Associatio…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids