Světla Hásková

  • Světla Hásková

    Stavení v krajině

    No.: 217679

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2023 18:08

    litografie, 17,3 x 28,5 cm, sign. PD Hásková Světla, č. 20/50, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids