Kateřina Vítečková

  • Kateřina Vítečková

    Rybičky

    No.: 278834

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2024 14:32

    litografie, 1997, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1997, č. 98/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Kateřina Vítečková

    Ptáček

    No.: 275852

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2023 18:30

    litografie, 1992, 22 x 15 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1992, č. 61/100, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids