Jan Charles Vondrouš

(1884-1970)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Nová radnice v Brně

    No.: 265070

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:47

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Plzeňský Prazdroj

    No.: 276932

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 21:00

    lept, 1941, 24,2 x 19 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, LD vodotisková značka papíru,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Výroba sudů - Plzeňský Prazdroj

    No.: 276931

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:58

    lept, 1942, 24,2 x 18,9 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1942, PD vodotisková značka papíru,

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Sklep - Plzeňský Prazdroj

    No.: 276930

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:56

    lept, 1940, 24,5 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1940,

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Varna - Plzeňský Prazdroj

    No.: 276929

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:54

    akvatinta, lept, 1941, 24,3 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka,

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Vaření piva - Plzeňský Prazdroj

    No.: 276928

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:52

    akvatinta, lept, 1941, 24,1 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce PD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka, papír na pravém okraji na jednom místě nepatrně pokrčen,

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Spilka - Plzeňský Prazdroj

    No.: 276927

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:50

    akvatinta, lept, 1939, 24,8 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1939, značeno v desce LD Vondrouš 1939, kousek pravého horního růžku utržen,

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Výroba piva - Plzeň - Prazdroj

    No.: 276926

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:48

    akvatinta, lept, 1942, 24 x 19 cm, sign . PD Jc. Vondrouš 1942, levý horní roh a spodní okraj papíru pokrčené, v pravém dolním rohu vodotisková značka papíru a nahnědlé skvrnky,