Václav Pavlík

(1901-1966)

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    No.: 228641

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 03. 2023 14:15

    10x litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Drahonovsky, J. Maratka, J. Benda, O. Spaniel and V. H. Brunner

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids