Zima
No.: 206690Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:03
litografie, 2001, 10,1 x 6 cm, sign. PD neučetelně 01, 5/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Ex libris T. Prokopová
No.: 281155Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:01
linoryt, 15 x 9,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Ležící Helena
No.: 281156Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:00
lept, 6,8 x 12,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Německá vesnice
No.: 281157Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:59
mědirytina, 8 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Havíři
No.: 281158Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:58
tužka, papír, 28,3 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
Kovář
No.: 281159Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:57
tužka, papír, 19,7 x 15,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Chalupa
No.: 281160Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:56
dřevoryt, 6 x 7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Lyže ve sněhu
No.: 281161Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:55
Current price: 50 CZK (3 €)
Zvířátko
No.: 281103Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:20
tuš, papír, 21 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Klášter
No.: 281104Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:19
akvarel, papír, 1913, 23,5 x 26,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Ptáci
No.: 281105Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:18
tužka, papír, 21 x 29,7 cm, na zadní straně skica tygra, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
No.: 281106Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:17
pastel, uhel, papír, 11 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Ženy
No.: 281107Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:16
akvarel, tuš, papír, 12 x 8,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Portrét dívky
No.: 281108Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:15
tuš, papír, 17,5 x 16 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Hraboš I.
No.: 250711Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:39
bromostříbrná fotografie, 29 x 38 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Hraboš II.
No.: 250712Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:38
bromostříbrná fotografie, 23 x 29 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Lovecké zátiší I.
No.: 277318Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:21
oil on canvas, 18th century, 58 x 83 cm, rám, painting slightly cracked, small damages on the frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Lovecké zátiší II.
No.: 277319Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:20
Abstrakce
No.: 281077Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:19
olej, plátno, 50 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Na zápraží
No.: 281078Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:18
akvarel, tuš, papír, 11,5 x 14,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Neuberg
No.: 280929Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:24
olej, plátno, 1976, 34,5 x 50 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Pár v krojích
No.: 280904Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:26
akvarel, tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Kluk a pes (Ex Libris Otakar Fikari)
No.: 269736Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 7,6 x 5,1 cm,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Dům v Číně
No.: 234076Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Portrét manželů
No.: 246266Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:13
2x fotografie, 37,5 x 27,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Pták ohnivák
No.: 277174Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:32
olej, překližka, 18,8 x 15,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Zima na vesnici
No.: 274145Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:05
Current price: 200 CZK (9 €)
Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)
No.: 278625Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:40
zinkografie, 10,5 x 8,9 cm,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)
No.: 278624Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:38
kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm,
Current price: 80 CZK (4 €)
Čert (ex libris Al. Kucík)
No.: 278613Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm,
Current price: 80 CZK (4 €)