Cyril Chramosta

(1908-1990)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Zimní vesnice

    No.: 280842

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:18

    litografie, akvarel, 1955, 14,2 x 22,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Ponocný

    No.: 254594

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 15:04

    litografie, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Hrad

    No.: 268078

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 20:22

    litografie, 28,3 x 16 cm, sign. PD Cyril Chramosta, a.t., značeno v kameni PD Cyril Chramosta, zažloutlý rámeček kolem tisku,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Rybolov

    No.: 279514

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2023 18:05

    litografie, 13,5 x 38,5 cm, sign. PD C. Chramosta, č. 18/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Vstup na Malou Stranu (PF 1972)

    No.: 269588

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:44

    litografie, 1971, 29,2 x 9,3 cm, sign. DU Cyril Chramosta , č. 30/50, sign. v kameni LD Cyril Chramosta , papír u dolního a horního okraje pokrčen, v místech pokrčení nepatrné šedé šmouhy, u horního okraje papír natržen 1,7 cm,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Ve světle pražských lamp (PF 1971)

    No.: 269587

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:42

    litografie, 1970, 32 x 9,3 cm, sign. DU Cyril Chramosta , a.t. , papír zažloutlý s drobnými žlutými tečkami, v rozích papír pokrčen, u pravého okraje v dolní části na dvou místech natržen 3 cm a 4 cm,

    Current price: 170 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    No.: 233904

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 03. 2022 14:45

    litografie, 1969, 19 x 14,5 cm, sign. LD Cyril Chramosta, pasparta, č. 15/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids