Pavel Kopp
(1940)Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967.
Pavel Kopp
Florencie, Piazza Signoria 1975
No.: 274908Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 20:32
bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23 x 30 cm, sign. PD Kopp, č. 1/5, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem ČFVU, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní te…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Pavel Kopp
Gargano
No.: 264351Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 19:50
fotografie, 1975, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmde…
Current price: 1.500 CZK (63 €)