Václav Holub

(1910-1985)

  • Václav Holub

    (1910-1985)

    Zátiší s jablky

    No.: 186736

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2018 15:20

    olej, dřevo, 38 x 42 cm, sign. LD V. Holub, rám, v horní části protržené plátno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids