Josef Tomáš Blažek

(1884-1962)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Portrét Vítězslava Nováka

    No.: 241050

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:01

    litografie, 1908, 34 x 23 cm, značeno LD na kameni J. T. Blažek, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids