Josef Matějka

(1881-1953)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící dívka

    No.: 236649

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 12. 2019 19:24

    olej, plátno, 35 x 27 cm, pasparta, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stromy před vesnicí

    No.: 235342

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2019 22:38

    akvarel, papír, 29 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V zákrytu stromů

    No.: 235042

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2019 22:14

    akvarel, papír, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Před setměním

    No.: 235041

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2019 22:12

    akvarel, papír, 41 x 56,5 cm, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky,

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Vyschlá řeka

    No.: 235040

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2019 22:10

    akvarel, papír, 29 x 44 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Klečící

    No.: 235039

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2019 22:08

    tuš, papír, 39 x 25,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Jesenní stromy

    No.: 235038

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2019 22:06

    akvarel, papír, 1934, 32 x 45,5 cm, Sign PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V loďce

    No.: 237137

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 20:48

    akvarel, papír, 7,5 x 9,5 cm, rám, rám rozklížen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Portrét ženy v šátku

    No.: 237135

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 20:44

    olej, plátno, 36 x 30,5 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Kopce v mlze

    No.: 237132

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 21:52

    akvarel, papír, 18.8.37, 30,5 x 37,5 cm, pasparta, rám, zažloutlý papír , zahnědlé kvrnky, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Ženy

    No.: 237139

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 21:38

    tuška, akvarel, papír, 10,4 x 11,5 cm, rám,

    Current price: 250 CZK (10 €)