Michal Vondráček

  • Michal Vondráček

    Černínský palác s Loretou

    No.: 278969

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:38

    litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD M. Vondráček, č. 51/100, zažloutlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids