Michal Vondráček
Černínský palác s Loretou
No.: 278969Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:38
litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD M. Vondráček, č. 51/100, zažloutlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids