Rudolf Václavík

(1898-?)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Jelen v říji

    No.: 252234

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 21:08

    akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy in Vienna

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids