Jan Kavan
Rozbité sochy
No.: 280256Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:15
litografie, 11,3 x 7 cm, sign. PD Kavan Jaroslav, 163/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Jan Kavan
Žena s obrazem
No.: 278085Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 09. 2023 18:41
lept, 1996, 12 x 7 cm, sign. DU Jan Kavan 96, č. 77/150, Účastníkům XXVI. Mezinárodního kongresu F.I.S.A.E. v Chrudimi 1996 věnuje spolek sběratelů a přátel exlibris v Praze, bylo vydáno 150 výtisků, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids