Ivo Holý

  • Ivo Holý

    Pohled na Klatovy

    No.: 268317

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:18

    litografie, 27,5 x 43,7 cm, sign. PD Holý, 143/200, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids