Otakar Štembera

(1914-1999)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Pivoňky

    No.: 277161

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2024 19:54

    olej, kartón, 1970, 49 x 68 cm, sign. PD ŠT 70, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Brigádníci

    No.: 268907

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 18:16

    akvarel, papír, 7,4 x 56 cm, monogr. PD ŠT., pasparta, papírová pasparta zažloutlá a na několika místech odřená,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Zima

    No.: 279509

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2023 19:06

    pastel, litografie, 1996, 17 x 13,3 cm, sign. LD Št 96, na zadní straně autorovo vánoční přání, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Podzim v zahradě

    No.: 277911

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 20:52

    olej, překližka, 1989, 29 x 48,5 cm, sign. PD ŠT 89, rám, na zadní straně věnování, rám mírně otlučený,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids