Otakar Štembera
(1914-1999)
Pivoňky
No.: 277161Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2024 19:54
olej, kartón, 1970, 49 x 68 cm, sign. PD ŠT 70, rám, na rámu oděrky,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Otakar Štembera
(1914-1999)
Brigádníci
No.: 268907Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 18:16
akvarel, papír, 7,4 x 56 cm, monogr. PD ŠT., pasparta, papírová pasparta zažloutlá a na několika místech odřená,
Current price: 800 CZK (34 €)
Otakar Štembera
(1914-1999)
Zima
No.: 279509Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2023 19:06
pastel, litografie, 1996, 17 x 13,3 cm, sign. LD Št 96, na zadní straně autorovo vánoční přání, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Otakar Štembera
(1914-1999)
Podzim v zahradě
No.: 277911Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 20:52
olej, překližka, 1989, 29 x 48,5 cm, sign. PD ŠT 89, rám, na zadní straně věnování, rám mírně otlučený,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids