V rákosí
No.: 281809Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:38
olej, plátno, 1984, 50 x 61 cm, sign. DU TRK 84, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Břízy
No.: 281843Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:37
olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Luh
No.: 281844Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:36
akvarel, tuš, karton, 34 x 49 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Lesní krajina
No.: 281827Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:35
akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Potok
No.: 281829Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:34
olej, plátno, 53 x 59 cm, sign. PD GŽ, rám , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Přehrada
No.: 281828Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:33
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Luční krajina
No.: 281831Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:32
tempera, karton, 20,5 x 26 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Na kraji lesa
No.: 281837Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:31
olej, karton, 49 x 76,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
No.: 281788Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:30
olej, karton, 20 x 28 cm, sign. PD Kozák?, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Pohled na vesnici
No.: 278933Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:29
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Stavení u lesa
No.: 281800Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:28
tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Lesní cesta
No.: 281840Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:27
olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Pasáček
No.: 280079Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:26
oil, canvas, 44 x 59 cm, signed lower/left , rám, dirty painting, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Věž
No.: 206287Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:06
felt-tip pen, paper, 1978, 29,6 x 20,9 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Dáma s růžemi
No.: 281810Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:21
olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Matka s dítětem
No.: 277783Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:20
pastel, uhel, papír, 2017, 29 x 20 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Souboj s drakem
No.: 276807Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:19
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
St. Magdalena
No.: 281153Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:53
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
No.: 281154Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:52
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Dům na kopci
No.: 278007Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2024 19:18
Current price: 250 CZK (11 €)
Ryby
No.: 277183Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2024 18:54
Current price: 120 CZK (5 €)
Hráči karet
No.: 270449Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:56
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Linie
No.: 270447Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:52
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Chalupy na podzim
No.: 269482Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:48
olej, plátno, 20 x 27,5 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Biomorfní tvar
No.: 264715Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 19:38
tužka, papír, 27 x 19 cm, sign. PD, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
No.: 280853Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:19
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Krajina s domem
No.: 280854Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:18
Current price: 50 CZK (3 €)
Lesní krajina
No.: 280927Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:13
Current price: 100 CZK (5 €)
Ulička
No.: 280962Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:11
Current price: 100 CZK (5 €)
Silnice
No.: 280901Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:42
Current price: 20 CZK (1 €)