On-line auction

auction history

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1908-1935)

    Bolestná blaženost

    No.: 249271

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:34

    dřevoryt, 16 x 12,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Malíř Vojtěch Sedláček

    No.: 247042

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:24

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**9 History of bids

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    No.: 246794

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:16

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Franz Liszt

    No.: 246718

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:04

    suchá jehla, 45 x 32 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk otřepený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Pozdrav z Holandska

    No.: 245586

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:52

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Albert de Belleroche

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    No.: 244180

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:51

    litografie, 20,5 x 27 cm, značeno PD A. B, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Jan Konůpek

    Husovo kázání

    No.: 237946

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:16

    Current price: 270 CZK (12 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Na střeše

    No.: 237929

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:12

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Zdeněk Adámek

    Domy v zelené

    No.: 234890

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 18:52

    linoryt, 1972, 13 x 27 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horném rohu lehce pokrčen, na dolním levém rohu je papír předěraven špendlíkem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Alois Ježek

    (1887-1943)

    Dětské hry se psem

    No.: 226296

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 18:42

    tužka, papír, 18 x 13,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, pokrčené okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Dite and Masek at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (Konvolut 3 kreseb)

    No.: 204861

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 18:04

    tužka, kvaš, papír, 1926, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Souček

    K Týnskému chrámu

    No.: 267443

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 21:20

    akvatinta, 23 x 15,5 cm, sign. PD Souček , rám, mimo tisk skvrny, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Souček

    Pohled na Pražský hrad ze Smetanova nábřeží

    No.: 267442

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 21:18

    akvatinta, 23,3 x 23,3 cm, sign. PD Souček , rám, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Milena Dvořáková

    Hommage á Antonio Vivaldi

    No.: 267426

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 20:46

    litografie, 1984, 30 x 30 cm, sign. PD Milena Dvořáková 84, pasparta, a.t., zažloutlý papír, tisk vybledlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Miroslav Pošvic

    Let

    No.: 267407

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 20:10

    litografie, 2018, 17,9 x 14 cm, sign. PD M. Pošvic 2018, č. 148/150, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Graphic in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jan Kojan

    (1886-1951)

    Na Karlově mostě

    No.: 262395

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 19:00

    akvarel, tuš, papír, 66 x 24,5 cm, sign. LD , rám, jemně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Masek, E. Dite, V. Hynais

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • František Koudelka

    (1896-1976)

    Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)

    No.: 248658

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 18:10

    olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Jana Reinerová

    Praha - Zámecké schody

    No.: 244464

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:53

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jana Reinerová

    Ulice

    No.: 259270

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:50

    litografie, 7,3 x 12,6 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy v předklonu

    No.: 179455

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:45

    pencil, paper, 26,9 x 19,7 cm, signed RD Ant. Lhoták, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy opírající se

    No.: 179457

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:44

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy s drapérií

    No.: 179458

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:43

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Adam a Eva u stromu moudrosti

    No.: 267912

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:33

    litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU Knobloch, Ex Libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Sklenice u okna

    No.: 234272

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:31

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Procházka

    No.: 267902

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:25

    suchá jehla, 8 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Déšť

    No.: 267901

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:24

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Krmení holubů

    No.: 267900

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:23

    suchá jehla, 15 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Zastávka u řeky

    No.: 267853

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:10

    litografie, 1965, 31,2 x 42,5 cm, sign. PD J. Říha 65, 22/200, the disciple of prof. V. Tittelbach, K. Minar, V. Sychra and J. Bauch at The Academy of Fine Arts in Prague and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jan Mikeš

    Z Vážské kaskády

    No.: 192900

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:04

    lino-cut, 1964, 24,8 x 40,2 cm, sign. RD Jan Mikeš 64, 46/200, published by Armádní výtvarné studio in Prague in 1964, the disciple of prof. J. Novak at The Secondary Technical School of Graphics in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Milan Víšek

    No.: 190392

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2022 18:53

    lithography, 38 x 33,5 cm, sign. DM Milan Víšek

    Current price: 250 CZK (11 €)