On-line auction

auction history

  • Eva Špačková - Hrsková

    Kytice lučního kvítí

    No.: 258617

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2022 18:49

    pastel, papír, 1958, 59 x 43 cm, sign. PD s věnováním Eva Špačková - Hrsková, leden 1958, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Horská krajina

    No.: 264804

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2022 18:40

    olej, karton, 25 x 33 cm, sign. PD Sedláček, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of prof. Cutta

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Josef Nesázal

    (1884)

    Pohled na vesnici

    No.: 135751

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2022 18:34

    watercolour, pencil, paper, 42 x 42 cm, signed RD Jož. Nesázal, rám, glass broken in upper right corner, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Portrét dámy v klobouku

    No.: 258636

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2022 18:29

    olej, karton, cca 1914-18, 40 x 34 cm, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, graduated at The Academy in Stuttgart, the disciple of prof. F. Klimes

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 258205

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2022 18:27

    litografie, 37 x 30 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association …

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Okraj města

    No.: 183657

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2022 18:26

    litography, 28,6 x 48 cm, sign. RD B. Horálek, author´s sheet , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Loukota, Svabinsky and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Inspirace

    No.: 189261

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2022 18:15

    litografie, 33 x 23 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

    No.: 267374

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 16:52

    olej, plátno, 21 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vlastimil Kačírek

    (1943-2015)

    Monáda

    No.: 267370

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 16:48

    mědirytina, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD Kačírek V., pasparta, č. 13/400, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

    Stavení

    No.: 267369

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 16:47

    olej, karton, 24 x 29 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Z cyklu Mostecká stávka: Hornické dítě

    No.: 263198

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 16:19

    oil on canvas, 1981, 96 x 125 cm, signed lower/right Straka 81, rám, on the abrasion frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Mikrokosmus I.

    No.: 255561

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:42

    litografie, 43,9 x 30 cm, sign. PD Michaela Roubíčková, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Dana Puchnarová

    Gítáňdžali

    No.: 255559

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:40

    8x litografie, 42 x 29 cm, z bengálského originálu přeložil profesor PhDr. Dušan Zbavitel, autorka vydala vlastním nákladem, vše signováno, Ex. 28, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Vladimír Komárek

    Ex Libris Dr. Karel Samšiňák

    No.: 250822

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:21

    dřevoryt, 1974, 11,6 x 11,5 cm, sign. PD VKomárek 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Maxmilián Švabinský

    Vlastní podobizna Aetatis Suae LXXXV

    No.: 250800

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:13

    litografie, 1958, 18,5 x 12,9 cm, sign. PD MŠvabinský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of …

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris J. Jiřička

    No.: 238790

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 14:29

    litografie, 12,5 x 9,5; 14 x 21,5 cm, značeno LD na kameni L. Vele, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris

    No.: 238788

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 14:28

    2x litografie, 20,5 x 12; 14,2 x 10,5 cm, značeno LD na kameni L. Vele, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Z Valašska

    No.: 220302

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2022 14:54

    litografie, 1949, 19,3 x 29 cm, sign. PD rLander, LD značeno na kameni rL49, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • J. Zeman

    Kašparova chalupa ve Zděchově (Valašsko)

    No.: 213632

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2022 14:28

    oil, cardboard, 50 x 64 cm, rám, described on back, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Rudolf Štěrba

    Motokros 2

    No.: 264149

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 14:21

    The gelatin silver process photo, 80. léta 20. století, 29 x 39 cm, author's stamp on the back, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 850 CZK (36 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Starý los

    No.: 267148

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2022 15:00

    tuš, papír, 19,5 x 25 cm, DU razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Zeměměřič McDonald

    No.: 267149

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2022 14:58

    tuš, papír, 18,5 x 26 cm, vzadu razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    No.: 200851

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2022 14:02

    kombinovaná technika, 34,5 x 21,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jaroslav Šulc

    Štědrý den - Ilustrace k Erbenově Kytici

    No.: 267249

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 11. 2022 21:28

    litografie, 11,5 x 8,3 cm, ilustrace k Erbenově Kytici,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Alois Moravec

    Vesuv od Sorenta

    No.: 267101

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 11. 2022 21:12

    akvarel, rudka, papír, 1965, 19,5 x 28,4 cm, sign. PD A. Moravec 65, pasparta, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar …

    Current price: 220 CZK (10 €)

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    České Budějovice. Na Vltavě

    No.: 264954

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 11. 2022 20:38

    rudka, papír, 1955, 19,2 x 28,6 cm, sign. PD JR Schuster, rám, na zadní straně autorský štítek, na rámu drobné odérky,

    Current price: 950 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    Mochomůrky IV.

    No.: 264711

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 11. 2022 20:34

    olej, pastel, papír, 1963, 43,8 x 30 cm, sign. PD R. Schuster 7. 9. 1963, vzadu popsáno autorem, zezadu na papíru na třech místech nalepena páska,

    Current price: 1.711 CZK (72 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem III.

    No.: 264200

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 11. 2022 20:08

    suchá jehla, 1989, 49 x 31,5 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 4/25, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzim ve vesnici

    No.: 262657

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 11. 2022 19:34

    olej, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. DU J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Lodní výjevy

    No.: 257413

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 11. 2022 18:18

    mědirytina, 20 x 25 cm, značeno PD Henry Winkles sculp, LD G. Heck dir., při spodním okraji mimo tisk zašpiněný papír,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids