On-line auction

auction history

  • Karel Svolinský

    Ptáček

    No.: 240804

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 23:16

    kuličkové pero, papír, 1980, 18 X 13 cm, sign. DU K. Svolinský,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Cyril Bouda

    Koupel

    No.: 240803

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 23:14

    sépie, papír, 1980, 18 x 13 cm, sign. PD CBouda, LD věnování autora,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • J. Černý

    Břízky nad potokem

    No.: 240798

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 23:04

    olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD J. Černý, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Karneval

    No.: 240797

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 23:02

    litografie, 1985, 52 x 34 cm, sign. DU Hořánek 85, pasparta, č. 59/62, otřepená pasparta, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Matka s dítětem

    No.: 240793

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:54

    tempera, papír, 1943, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, papír na pravém okraji ušpiněn, LH u rohu papír přeložen,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Jezero u lesa

    No.: 240792

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:52

    tempera, papír, 29,8 x 43,5 cm, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Malíř

    No.: 240791

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:50

    tempera, papír, 1943, 45 x 33 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, na rozích papíru nalepena lepenka, horní okraj papíru natržen 1cm,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Neznámy autor

    Světec

    No.: 240754

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:36

    dřevo, barva, 41,8 x 8,5 cm, značeno zezadu RI, na celé soše oděrky /sloupaná brava, podstavec naprasklý, ruce ulomené,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Božena Kašparová

    (1911)

    Pěstitel cibule

    No.: 240753

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:34

    olej, plátno, 48,5 x 35,4 cm, sign. LD Božena Kašparová, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Žena s šátkem kolem krku (akt)

    No.: 240750

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:28

    tempera, papír, 1943, 41,9 x 31,2 cm, sign. PD B. Ullrych 43, levý dolní roh papíru pokrčen, ,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    No.: 240749

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:26

    suchý pastel, běloba, papír, 47,5 x 36,2 cm, sign. PD B. Ullrych, ,

  • A. Václav Mašek

    Studie chlapce v kroji

    No.: 240740

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:08

    akvarel, papír, 30,5 x 43,5 cm, lehce zažloutlý papír, na spodním okraji zažloutlý pás, flek od hnědé barvy, nahoře na pravém okrajipapír poškozen,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    No.: 240719

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 21:26

    slepotisk, 9,7 x 16 cm, značeno v tisku V, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Let jeřábů

    No.: 240717

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 21:22

    slepotisk, 14 x 9,9 cm, značeno v tisku V, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 220 CZK (9 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chlapec s kolem

    No.: 240716

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 21:20

    lept, 1945, 21,7 x 29 cm, sign. PD M. Kazdová 1945, č. 60/70, při spodním okraji mimo tisk cca 2 cm natrženo, , studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar…

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Dívka v sadu (Ex libris Leo Bednárek)

    No.: 240712

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 21:12

    lept, 1997, 9 x 6,5 cm, sign. PD 97, č. 47/100, , the disciple of A. Brunovsky

    Current price: 650 CZK (26 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Ján Korkoš

    Cocoon

    No.: 240705

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 20:58

    litografie, 2004, 12,5 x 16,7 cm, sign. PD korkoš Ján 2004, č. 28/43,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Cyril Bouda

    Litografická dílna ( PF Josef Hrachovec)

    No.: 240704

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 20:56

    litografie, 10,5 x 16 cm, sign. PD CBouda, mírně zažloutlý papír, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 240694

    Auction price: 360 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 20:36

    reliéfní grafika, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 360 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Maxmilian Švabinský

    Turnovské skály

    No.: 240689

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 20:26

    litografie, 1950, 15 x 21,8 cm, sign. PD MŠvabinský, při okrajích lehce pokrčený papír, DU mimo tisk cca 3mm proděravělý papír, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the …

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Akt s knihou ( Exl J. Živný)

    No.: 240210

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 20:00

    dřevoryt, 1929, 8,5 x 5,6 cm, sign. PD JosefHodek 1929, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Váza s tulipány

    No.: 238940

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:58

    dřevoryt, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Čtení

    No.: 238933

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:56

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. PD V. Komárek, č. 130/200, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Král piva

    No.: 238926

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:52

    lept, 8,6 x 12,5 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Jánský kostelíček na Malé Straně

    No.: 238121

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:32

    lept, 15,2 x 12,2 cm, sign. PD Maran, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Šídlo

    Z Jižních Čech

    No.: 238118

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:28

    olej, karton, 36,5 x 48,5 cm, sign. LD Jos. Šídlo, rám, vzadu nalepen záruční list s popisem autora, poškozeno, na rámu oděrky,

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Holubice

    No.: 238109

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:20

    tužka, akvarel, papír, 2011, 22 x 15,2 cm, sign. zezadu na papíře J. Kubový, zezadu popsáno autorem, , the member of TT club

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pohledy

    No.: 238104

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:16

    akvarel, tužka, 1956, 15 x 7 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Studie k Šárce

    No.: 238082

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:12

    tužka, akvarel, papír, 1945, 37 x 48,5 cm, sign. LD Boh. Ullrych 1945, vzadu popsáno autorem, ,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí půlakt

    No.: 238079

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:06

    charcoal, gouache, paper, 1944, 32 x 25,8 cm, sign. RD B. Ullrych 44, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)