On-line auction

auction history

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Z Kampy k Karlovu mostu

    No.: 267301

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:19

    pastel, papír, 1940, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Vladimír Šolta

    (1912-1992)

    V zákopech

    No.: 216966

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:06

    linoryt, akvarel, 31 x 52 cm, zejména mimo tisk zohýbaný pravý horní roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vojáci

    No.: 263569

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:04

    akvarel, tuš, běloba, papír, 23 x 41,8 cm, sign. PD Šolta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Brodění

    No.: 263570

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:03

    akvarel, fix, papír, 29 x 41,9 cm, sign. PD Šolta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Radiový průzkum

    No.: 263571

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:02

    akvarel, fix, papír, 30,5 x 43 cm, sign. PD Šolta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Voják se zbraní

    No.: 263572

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:01

    akvarel, tuš, běloba, papír, 29,6 x 38,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zraněný kamarád

    No.: 263573

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:00

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 41,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jan Vrba

    No.: 205083

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:56

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jan Vrba

    No.: 205085

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:54

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Kostel

    No.: 237385

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:46

    litografie, 1980, 29,4 x 38,7 cm, sign. PD J. Mádlo 1980, 23/100, při okrajích mimo tisk skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Marta Vodičková - Makovská

    (1939)

    Kytice růží

    No.: 266566

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:40

    olej, plátno, 1989, 34,5 x 25 cm, sign. LD M. Vodičková 1989, Členka Českého fondu výtvarných umělců. Maluje květiny, věnuje se krajinomalbě. Pravidelně vystavuje., na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Jan Sladký Kozina (1652-1695)

    No.: 217744

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:39

    lept, 26 x 14 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, studied privately by his father Josef Vaic

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Cyril Urban

    (1930-2002)

    Krystal

    No.: 131896

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:38

    mezzotint, 1990, 19,7 x 17,7 cm, signed DM Cyril Urban 90, 8/20, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Josef Štefek

    (1901-1980)

    Zimní motiv

    No.: 249086

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:33

    dřevoryt, 28,5 x 21 cm, sign. PD Josef Štefek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Herec, který kdysi hrával Romea

    No.: 266460

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:27

    linoryt, 60. léta 20. století, 34,5 x 24,3 cm, sign. PD Seydl, pasparta, zvlněný a mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Anežka Řečinská - Bramborová

    (1894-?)

    Podzimní zátiší

    No.: 267296

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:26

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 1967, 43 x 31,5 cm, sign. PD Řečinská 67, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Děvčátko

    No.: 237317

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:24

    litografie, 1976, 13,6 x 10 cm, sign. DU Z. Oberthorová 76, 58/100, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Dívka se závojem

    No.: 139836

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:13

    dry point, watercolour, 10,8 x 13,5 cm, signed RD F. Ketzek, 15/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. H. Brunner, J. Benda

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Chadima

    Na loďce

    No.: 263378

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:10

    litografie, 1984, 7 x 13,7 cm, sign. PD Chadima 82, pasparta, PF 1985, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Josef Velčovský

    Ohyb

    No.: 229133

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:52

    akryl, papír, 22,5 x 45,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Geographic Society

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jan Tichý

    Astrální svět

    No.: 244845

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:49

    akryl, papír, 1998, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 98, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Jana Reinerová

    Střešovice pod sněhem

    No.: 261569

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:46

    acrylic canvas, 20 x 20 cm, signed lower/right Reinerová, rám, described by the author on the back and marked with the author's stamp, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • František Ringo Čech

    Rodný dům Franze Kafky - Praha

    No.: 244745

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:33

    serigrafie, 1990, 33,8 x 29,5 cm, sign. PD Frant. Ringo Čech 90, rám, 43/100, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.250 CZK (136 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Karel Urbánek

    (1924-1984)

    Zima v mlžném oparu

    No.: 252233

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:28

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Antonín Slavíček - kopie

    Červené střechy

    No.: 258212

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:23

    olej, papír, 45 x 62,3 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Karel Oberthor

    Dítě budící matku

    No.: 267314

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:19

    mezzotinta, suchá jehla, 1959, 38,3 x 49,6 cm, sign. DU K. Oberthor 59., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Arti…

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Akt dívky

    No.: 266286

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:08

    litografie, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kaplicky, member of UB 12, The Umelecka beseda and SCUG

    Current price: 600 CZK (25 €)

    U rybníka

    No.: 260164

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 15:04

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Hlava koně

    No.: 259396

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 15:03

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Bohunka Waageová

    Cyklus Touha, proměna

    No.: 255395

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:59

    etching, 1988, 25,5 x 19 cm, sign. lower/middle B.Waageová 1988, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids