On-line auction

auction history

  • Moise Depond (Mose)

    (1917-2003)

    Cesta z tunelu

    No.: 205094

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 09. 2019 18:06

    tuš, akvarel, papír, 21,5 x 19 cm, sign. PD Mose, na zadní straně popsáno: Bonne année pour les poš, Provenance: Antiquarian Dlážděná, French caricaturist and cabaret scenographer, who used the nickname Mose, studied at the Academy in Tours

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pozvánka na výstavu

    No.: 226870

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 09. 2019 18:03

    serigrafie, 1975, 10,5 x 40,6 cm, značeno PU AB, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Chlapeček

    No.: 198989

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 09. 2019 18:02

    tužka, papír, 44,7 x 35 cm, sign. PN Bělocvětov, při okrajích mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Kázání

    No.: 215707

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 09. 2019 18:01

    tuš, papír, 21,1 x 15 cm, sign. LD , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • J. Steinský

    Letní bouře

    No.: 227123

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:43

    olej, karton, 35 x 49,5 cm, sign. PD J. Steinský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Spáčil

    (1892-1982)

    Zdíkov na Šumavě

    No.: 200239

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:42

    oil, cardboard, 1928, 48 x 68,5 cm, sign. RD Jan Spáčil 1928, rám, RD described, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Kalvoda, J. Setelik

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids

  • Emil Spáčil

    (1891-?)

    Potrét staříka

    No.: 237835

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:41

    olej, karton, 1949, 24 x 16 cm, sign. PD Spáčil Emil 49, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • R. Petrovský

    Vesnické stavení

    No.: 226485

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:36

    olej, karton, 31,5 x 46 cm, sign. PD R. Petrovský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Růžena Nasková P. F. 1933

    No.: 237783

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:25

    dřevoryt, 1933, 18,4 x 11,6 cm, sign. LD Růžena Nasková a značeno PN N, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Abstrakce

    No.: 204272

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:23

    litografie, 17 x 10,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    No.: 227697

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:17

    suchá jehla, 14,8 x 14,8 cm, sign. DU V. Komárek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Čtenář s hruškami a jablky

    No.: 237750

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:16

    linoryt, 15,5 x 27,3 cm, sign. DU V Komárek, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Rybička

    No.: 231498

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:13

    litografie, 12,8 x 12,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1953)

    Podzimní krajina

    No.: 217873

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:11

    olej, karton, 49 x 63,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice IV.

    No.: 227607

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:05

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 21 x 15,6 cm, sign. PDMarie Filippovová 2017, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Alena Antonová

    Kytice ve džbáně

    No.: 231477

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:01

    lept, suchá jehla, 1984, 23,7 x 17,5 cm, sign. PD A. Antonová 84, 2/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Koně

    No.: 215329

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:00

    suchá jehla, 21 x 18,8 cm, sign. PD A. J. Alex, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vasil Stanko

    No.: 236931

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 19:15

    bromostříbrná fotografie, 1985/2014, 15,5 x 15,5 cm, sign. na zadní straně Stanko 1985, 15/5 do 2014, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jan Parkman

    Odpočinek

    No.: 236919

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 19:03

    bromostříbrná fotografie, 1990, 58 x 42 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman 1990, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 9

    No.: 236910

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 18:54

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45,5 x 45,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 22

    No.: 236909

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 18:53

    bromostříbrná fotografie, 1992, 44,5 x 44,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

  • Vasil Stanko

    Hlava 18

    No.: 236908

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 18:52

    bromostříbrná fotografie, 1991, 44 x 44,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD VasilStanko 1991, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Stavení

    No.: 236868

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 18:12

    lept, 5,5 x 4,5 cm, sign. PD E.Tomanová, č. 6/150, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Norimberk

    No.: 236867

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 18:11

    suchá jehla, 7 x 9 cm

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Motýl

    No.: 236866

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 18:10

    litografie, 1989, 9,5 x 7 cm, sign. DU, č. 139/185

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Vladimír Drápal

    (1921)

    Husy na dvoře

    No.: 236865

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 18:09

    lept, 1960, 30,5x 22,5 cm, sign. PDV. Drápal 60, zažloutlý, při okrajích natržený papír, stočeno

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Papilio machaon

    No.: 236851

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:55

    litografie, 1997, 32,5 x 45,1 cm, sign. PD Vl. Bauer 97, 1/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Kubíček

    Městečko

    No.: 236840

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:44

    tempera, papír, 36,2 x 49,2 cm, sign. PD Jiří Kubíček, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Muzika

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    No.: 236838

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:42

    linoryt, 1978, 26,5 x 12,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    No.: 236837

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:41

    linoryt, 1978, 21,5 x 11,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)