On-line auction

auction history

  • Jiří František Dvořák

    Ona

    No.: 244751

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 07. 2023 18:38

    olej, plátno, 70,5 x 50 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • František Kollman

    Koráb

    No.: 274898

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 07. 2023 18:04

    kombinovaná technika, uhel, papír, 48 x 69 cm, sign. PD Kollman, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Juraj Čorňák

    No.: 259724

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 07. 2023 18:37

    olej, sololit, 1972, 70 x 70 cm, sign. PD Čo 72, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Posezení

    No.: 276804

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 07. 2023 18:34

    linoleoryt, 1992, 16,5 x 14,7 cm, sign. PD V. Tesař 92, č. 131/200, Vydal za podpory MK ČR Kabinet exlibris Památníku národního písemnictví, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. …

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Pavel Roučka

    Pád

    No.: 276802

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 07. 2023 18:23

    litografie, 30 x 24 cm, sign. PD Roučka, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Hana Čápová

    (1956-2019)

    Králíkář

    No.: 276791

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 07. 2023 18:00

    litografie, 1990, 25 x 17 cm, sign. PD H. Čápová 90, č. 66/150, Vydal za podpory MK ČR Kabinet exlibris Památníku národního písemnictví, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Emil Fejk

    (1896-?)

    Pohled na město

    No.: 274315

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 07. 2023 15:34

    olej, lepenka, 24 x 33 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Kateřina Slavíková

    Sen

    No.: 274222

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 07. 2023 15:16

    lept, 1982, 19,8 x 32,8 cm, sign. PD Kateřina Slavíková 82, č. 12/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Hojný

    Ilustrace

    No.: 275800

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2023 14:12

    tuš, papír, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Ladislav Hojný

    Ilustrace

    No.: 275799

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2023 14:10

    tuš, papír, 31,5 x 23 cm, sign. LD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Hojný

    Svatbín

    No.: 275794

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2023 14:00

    tuš, papír, 2017, 29,5 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Emma Srncová

    Potřebuji přátelé

    No.: 268668

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2023 15:20

    lithography, 1993, 46 x 31 cm, sign. lower/right Emma Srncová, rám, artists proof , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

    Chaloupka s doškovou střechou

    No.: 267375

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2023 14:50

    olej, plátno, 20 x 25 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

    Statek

    No.: 267368

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2023 14:44

    lept, 16 x 20 cm, sign. PD nečitelně, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Na židli

    No.: 267167

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2023 14:42

    litografie, 1964, 50 x 23 cm, sign. PD A. Fuchs 64, rám, č. 44/55, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Zlatá ulička

    No.: 266640

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2023 14:32

    olej, karton, 15 x 27 cm, sign. LD Rubeš, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Ota Matoušek

    Dělo v poli

    No.: 262214

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2023 16:56

    linoryt, 21,6 x 32 cm, sign. PD Ota Matoušek, při okrajích lehce pokrčený, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, attended the graphic course at the atelier of Prof. F. Kobliha,…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    No.: 257117

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2023 16:26

    akvarel, tužka, papír, 19,5 x 22 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Zbyněk Novotný

    (1950)

    Zámecké schody

    No.: 217539

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2023 14:46

    litografie, 1984, 27 x 21 cm, sign. PD Novotný 1984, č. 145/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • František Peterka

    Vesmír

    No.: 275818

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 06. 2023 22:28

    tempera, papír, 42,7 x 27,8 cm, sign. LD, horní okraj papíru lehce pokrčen, u levého okraje uprostřed je kousek malby opravován černou barvou, dolní rohy papíru lehce zvlněné po lepící pásce nalepené z druhé strany, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • František Peterka

    Na střeše

    No.: 275817

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 06. 2023 22:26

    tempera, papír, 27 x 25 cm, sign. LD, dole věnování, místy ušpiněný papír, u levého okraje papír lehce přeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Florencie

    No.: 275808

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 06. 2023 22:08

    olej, překližka, 13,8 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Florenz, nepatrně odřená malba u horního levého okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Monument einer Katastrophe

    No.: 254278

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 06. 2023 19:12

    tisk, plakát, 61 x 42,7 cm, plakát k výstavě v Galerii Rafay, 14.6.-14.7. 1985, přeložený, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of TT club, the group Q

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Alena Antonová

    (1930-2022)

    Kubistický akt I.

    No.: 275778

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 19:22

    suchá jehla, 2004, 10,7 x 16,9 cm, sign. PD A.Antonová 04, č. 83/100

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Válek

    Had

    No.: 271592

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 18:45

    blind embossing, 2000, 22 x 22,5 cm, sign. RD J. Válek 00, author´s print, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Emma Srncová

    Milovnice psů u moře

    No.: 267504

    Auction price: 3.900 CZK (163 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 18:28

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

  • Antonín Boubín

    Staré Buky

    No.: 267337

    Auction price: 370 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 18:25

    olej, karton, 1942, 42 x 53,5 cm, sign.PD A. Boubín, rám

    Current price: 370 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Sněhulák a havran

    No.: 268048

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 21:34

    dřevořez, 17 x 10,5 cm, sign. PD Peterka, č. 33/80, zezadu přilepeno papírovou páskou k papírové paspartě, LD v rohu Dřevořez PD v rohu špatně čitelné jméno, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar As…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    No.: 237947

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 20:04

    pastel, papír, 1995, 29,5 x 42 cm, při horním okraji popsáno autorem, při pravém okraji pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Jana Krotká

    Rozhovor

    No.: 235111

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 19:56

    tempera, papír, 2005, 19 x 18 cm, sign. LD Krotká 2005, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)