On-line auction

auction history

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Padající hvězda

    No.: 259099

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 06. 2023 16:04

    lept, 13,2 x 9 cm, sign. PD J.Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Šaman

    No.: 258012

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 06. 2023 15:58

    serigrafie, 1972, 13,2 x 9,3 cm, sign. Du JKaiser, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Jiří Mádlo

    Otokar Březina

    No.: 274632

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 22:18

    dřevořez, 1967, 14,6 x 9,9 cm, sign. PD J. Mádlo, papír lehce zažloutlý, v pravém dolním rohu patrná progumovaná stopa po tužce,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Alois Moravec

    Z Capri

    No.: 267097

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 20:54

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 27,8 x 19,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, pasparta mírně zašlá, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Um…

    Current price: 220 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Alois Moravec

    Capri a Nacapri

    No.: 267096

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 20:52

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1967, 19,7 x 27,2 cm, sign. PD A. Moravec 67, pasparta, pasparta mírně zašlá, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member …

    Current price: 220 CZK (10 €)

  • Marina Richter

    Žena v klobouku

    No.: 266772

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 20:14

    litografie, 1996, 8,7 x 7,7 cm, sign. PD Marie Richter 1996, rám, č. 22/50, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Alois Moravec

    Malíř

    No.: 264936

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 19:38

    tuš, akvarel, papír, 1974, 16,2 x 23,3 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1975, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, nahoře uprostřed ušpiněna, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and pro…

    Current price: 220 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Alois Moravec

    Hudebníci

    No.: 264935

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 19:36

    tuš, akvarel, papír, 16 x 22,8 cm, sign. Du A. Moravec, pasparta, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, v dolní části pasparty i pásky místy drobné tmavé tečky, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague …

    Current price: 220 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Narození

    No.: 264934

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 19:34

    tuš, akvarel, papír, 1975, 21,2 x 14,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, PD p. f. 1976, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Acad…

    Current price: 220 CZK (10 €)

  • J. Šafránek

    První sníh

    No.: 264705

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 19:32

    dřevoryt, 1988, 9,9 x 10,9 cm, sign. PD J. Šafránek 1988, pasparta, č. 56/70, DU První sníh, papír nepatrné zažloutlý, páska kolem pasparty lehce zažloutlá a zašlá, v dolním pravém rohu páska lehce otřepená,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Konstantin Sofronov

    (1897-?)

    Obrazy z cest

    No.: 264697

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 19:28

    3 x akvarel, běloba, papír, 20 x 28,5; 27,5 x 17,5; 20,2 x 28,5 cm, dva obrazy signovány LD , pasparta, látková páska se od pasparty odchlipuje,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kytice růží

    No.: 260064

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 18:30

    barevný dřevoryt, 1929, 8,8 x 7 cm, sign. PD Vik, značeno v desce PD VK-29, na levém okraji papíru malý nažloutlý flíček (nezasahuje do tisku), , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constit…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Hubert Děrda

    (1923-?)

    Na procházce v parku

    No.: 259065

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 18:12

    olej, malířská lepenka, 25 x 35 cm, monogr. LD RHD, rám,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Aleš Kublák

    Zrcadlo v předpeklí

    No.: 275663

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 19:31

    olej plátno, 2023, 40 x 30 cm, PD monogr. AK 23

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Aleš Kublák

    Čas klekání

    No.: 275662

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 19:30

    olej plátno, 2022, 40 x 30 cm, LD monogr. AK 22

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Jindřich Pileček

    (1930-2013)

    Brána času

    No.: 275651

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 19:19

    lept, akvatinta, 1999, 13,8 x 9,2 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 106/150

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Mystický kámen

    No.: 275650

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 19:18

    lept, akvatinta, 1999, 13,8 x 9 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 106/150, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Ivan Novosad

    Doteky

    No.: 263780

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 18:40

    linořez, 2013, 11 x 15 cm, sign. PD I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Ivan Novosad

    Diamanty

    No.: 263779

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 18:39

    linořez, 2009, 18 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 15/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Promenáda na Václavském náměstí

    No.: 269951

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 21:50

    litografie, 15 x 11,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, LD P.F. 1919!, PD v kameni 21. XII.1918, zažloutlý papír, na okrajích místy skvrnky, , the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Ar…

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    No.: 254260

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 21:02

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Stanislav Hanzík

    No.: 251945

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 20:56

    litografie, 1984, 24,5 x 15 cm, sign. PD Hanzík 84, rám, č. 46/100, , the disciple of J. Lauda and V. Makovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    No.: 243370

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 19:40

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • A. Václav Mašek

    Koťata

    No.: 242938

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 19:34

    akvarel, tužka, papír, 22,5 x 28 cm, zažloutlý papír, na papíru dvě menší hnedé skvrnky,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Žena z červeným šátkem

    No.: 241010

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 19:06

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. PD 42; sign. LD, lehce zažloutlý papír, papír u spodního okraje lehce ušpiněn,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    No.: 240810

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 19:00

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

    Rytíř

    No.: 237943

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 18:44

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studium v přírodě

    No.: 218542

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 18:08

    pastel, papír, 39 x 49 cm, sign. LD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Větrný mlýn

    No.: 208327

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 18:02

    litografie, 1978, 18 x 18 cm, sign. PD, č. 89/170, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Václav Teichmann

    Multitasking

    No.: 267397

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2023 21:26

    tuš, papír, 28,7 x 35 cm, levý dolní roh papíru pokrčen, v pravém dolním rohu šedá šmouha,

    Current price: 350 CZK (15 €)