On-line auction

auction history

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Lodě

    No.: 274660

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2023 20:28

    mědirytina, 20,6 x 26,4 cm, značeno PD Henry Winkles sculp.; LD G. Heck dir., zažloutlé okraje papíru, lehce pokrčené okraje, u spodního okraje lehce natržený papír,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Plachetnice

    No.: 274659

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2023 20:26

    papír, akryl, 1981, 27 x 38,5 cm, sign. PD 81, papírová pasparta, PD věnování perem, u levého rohu nepatrně ušpiněný papír, , the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Vlastimil Amort

    (1880-1950)

    Poslední podpis (Jiří Švec)

    No.: 258240

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2023 18:16

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Karel Benetka

    Pražská povodeň 2002

    No.: 256064

    Auction price: 1.750 CZK (73 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2023 18:06

    sítotisk, 2002, 23,5 x 37 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10,

    Current price: 1.750 CZK (73 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Alois Moravec

    Na pole

    No.: 275678

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 18:12

    litografie, akvarel, papír, 1967, 17 x 24,7 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1968, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Chození pro vodu

    No.: 275667

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 18:11

    litografie, akvarel, papír, sign. PD A. Moravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Holla…

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Zimní cesta

    No.: 275666

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 18:10

    litografie, akvarel, papír, 1982, sign. LD A. Moravec, PF 1983, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka be…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Alois Moravec

    Nová turbína

    No.: 272468

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 18:04

    akvarel, tužka, tuš, papír, 18,5 x 25,5 cm, sign. PD A. Moravec, text: Na prudký proud u mlýna čeká nová turbín, už se kola roztáčejí, buchty budou z práce její., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Desig…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Ruka

    No.: 275669

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2023 18:34

    suchá jehla, 1997, 14,3 x 8,3 cm, sign. PD Jan Hladík, PF 1998 Jenny a Jan Hladíkovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Portrét

    No.: 275668

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2023 18:33

    litografie, 1984, 8 x 11,7 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi, PF 1985, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Naděžda Plíšková

    (1934-1999)

    Spánek

    No.: 260242

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2023 18:27

    lept, 1973, 4,4 x 6,7 cm, sign. PD N. Plíšková 1973, autorský tisk, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Silovsky and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, K. G. Muller at Hochschule für Graphik und Buchkunst v Leipzig,…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    U rybníku

    No.: 258209

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2023 18:22

    litografie, akvarel, 1946, 28,2 x 22,1 cm, značeno PD v tisku H 46, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Schulz, Koula and Balsanek at The University of Technology in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mongol

    No.: 162040

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2023 18:04

    woodcut, 1983, 17,9 x 15,7 cm, sign. RD K. Toman 83, the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Spáči na seníku

    No.: 258232

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 18:35

    dřevoryt, 12,6 x 9,5 cm, sign. LD J. Rambousek, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Vzkaz hvězdám

    No.: 260233

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 18:34

    lept, 15,7 x 9,9 cm, sign. UD J. Pileček 94, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Bedřich Glaser

    Brouk

    No.: 204251

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 18:19

    etching, 1986, 18,4 x 12 cm, signed RD Glaser 85, 17/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Odpočívající akt

    No.: 217047

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 18:08

    tužka, papír, 29,4 x 42 cm, sign. PN Bělocvěv, znečištěný papír, skvrna , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Jan Hrubý

    Cirkus ´82

    No.: 267862

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2023 18:36

    dřevoryt, 18,7 x 10,2 cm, sign. PD Hrubý, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Chatrny at The Secondary School of Applied Arts in Brno, member of The Czech Union of Caricaturists, the group Universal obelisk

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Květoslava Fulierová

    Cirkus ´82

    No.: 267858

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2023 18:35

    litografie, 1981, 15,3 x 12 cm, sign. PD Květa Fulierová 1981, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ex Libris Josef Šneidr

    No.: 275694

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2023 18:02

    litografie, 1971, 6,5 x 5 cm, sign. DU Jiří Bouda 71, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Pavel Lisý

    Čekanka obecná

    No.: 274614

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 17:44

    litografie, 1977, 21,5 x 12 cm, sign. LD P. Lisý 77, pasparta, č. 90/200, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Ve škole PF 1980

    No.: 270096

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 16:58

    serigrafie, 1979, 10,8 x 42,3 cm, PD značeno v tisku ABorn, při okrajích lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    No.: 270093

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 16:52

    suchá jehla, 17,6 x 12,3 cm, sign. PD Pavelka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Jan Brueghel st.

    Kytice s tulipány

    No.: 270085

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 16:42

    reprodukce, 32 x 24,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Milan Langer

    (1944-2017)

    4 dívky na kole

    No.: 266848

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:18

    serigrafie, 1982, 40 x 60 cm, sign. PD Langer 82, zašpiněný, pokrčený, roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Milan Langer

    (1944-2017)

    2 dívky na kole

    No.: 266847

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:16

    serigrafie, 1982, 34 x 50 cm, sign. PD Langer 82, lehce zašpiněný, pokrčený, při okrajích roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • JK

    PF 80

    No.: 266846

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:14

    serigrafie, 1979, 30 x 51 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Filmové snímky

    No.: 266845

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:12

    tisk, 1977, 43,2 x 32,8 cm, sign. PD nečitelně, lehce pokrčený, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Mirko Šašek

    Pohled do kraje

    No.: 266824

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:06

    olej, lepenka, 1954, 23,5 x 29 cm, sign. LD Mirko Šašek 54, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Mirko Šašek

    Dívenka s kůzlátky

    No.: 266823

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:04

    olej, překližka, 18 x 23,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)