On-line auction

auction history

    Adam a Eva

    No.: 231184

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 21:34

    lept, 1999, 10 x 6,5 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Ex libris Vladimír Urban

    No.: 231042

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 21:26

    lept, 7 x 4,5 cm, sign. PD Votlučka, , disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Maškarní bál

    No.: 230315

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 21:22

    monotype, 38 x 28 cm, signed lower/right Cyril Chramosta , rám, verso inscription/label, slightly yellowed paper , small damages on a frame, , the disciple of O. Blazicek

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

    Pohled na zámek

    No.: 225417

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 21:10

    olej, karton, 46 x 33,5 cm, rám, poškozeno,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Bodlák

    No.: 220910

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 20:26

    lept, 64 x 21 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Ženy v šátcích

    No.: 220897

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 20:24

    tužka, akvarel, papír, 16 x 22,8 cm, při okrajích pokrčený papír, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívky

    No.: 220895

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 20:20

    tužka, kvaš, papír, 11,6 x 18 cm, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie postav (konvolut 4 kreseb)

    No.: 220894

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 20:18

    tužka, kvaš, papír, 1926, 36 x 49 cm, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu řeky (konvolut 3 kreseb)

    No.: 220892

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 20:16

    tužka, akvarel, papír, 1925, 50,5 x 35,5 cm, sign. B Ullrych 25, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody a Krajina

    No.: 220889

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 20:14

    2x tužka, kvaš, papír, 20 x 30 a 14,5 x 20,7 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Koráby

    No.: 220571

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 20:06

    ink, aquarelle, paper, 16,5 x 47,5 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 87, glued on cardboard, sporadically cropped paper, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Velké plachetnice

    No.: 220570

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 20:04

    ink, aquarelle, paper, 16,5 x 47,5 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 88, glued on cardboard, sporadically cropped paper, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní den (Konvolut 3 kreseb)

    No.: 219500

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 20:02

    tužka, kvaš, papír, 1929, 50 x 36 cm, sign. Ullrych 29, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozený papír, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky (Konvolut 3 kreseb)

    No.: 219498

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 20:00

    tužka, kvaš, papír, 1926, 34,5 x 49,5 cm, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    U rybníka (Konvolut 2 kreseb)

    No.: 219497

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 19:58

    tužka, kvaš, papír, 1925, 16,8 x 29,4 a 16 x 25,8 cm, sign. Ullrych 25, nalepeno na kartonu, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Malá Strana (PF 1970 Václav Grégr)

    No.: 218184

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 19:46

    litografie, 1969, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Knobloch, , the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    No.: 215581

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 19:28

    lept, 1987, 12,5 x 9,8 cm, sign. PD J. Pileček 87, č. 27/110, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    No.: 215211

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 19:18

    tužka, kvaš, papír, 1939, 51 x 36 cm, sign. Ullrych 39, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Pohled na městečko

    No.: 214284

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 19:15

    olej, plátno, 45 x 61 cm, sign. PD, rám, na rámu poškození,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • M. Benda

    Sasanky

    No.: 213872

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 19:09

    olej, karton, 28,5 x 21 cm, sign. PD M. Benda, rám,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie žen (Konvolut 7 kreseb)

    No.: 208852

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:40

    tužka, kvaš, pero, papír, 1926, 49 x 35,5 cm, sign. B Ullrych 26, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozený papír, ,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v šátku

    No.: 208849

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:36

    tužka, kvaš, papír, 26 x 16 cm, při okrajích lehce poškozený papír, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    No.: 208842

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:34

    tužka, kvaš, papír, 1926, 35,5 x 49 cm, sign. Ulrych 26, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Svoboda

    (1881-?)

    Zátiší s kyticí a jablky

    No.: 208386

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:28

    olej, karton, 43 x 56,5 cm, sign. LD Svoboda, rám, vzadu věnování: Milému příteli Pepíkovi Holerovi věnuje Franta Svoboda, Jihlava vánoce 1950, na rámu poškození, , the disciple of prof. E. Alemand and K. Pochwalski at The Academy in Vienna

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 3 kreseb

    No.: 208211

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:24

    tužka, kvaš, papír, 1917, 51 x 36 cm, sign. Ullrych 17, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rozhovor a U vody

    No.: 208208

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:22

    2x tužka, kvaš, papír, 1912, 15 x 18 a 11,5 x 18 cm, sign. Ullrych 12, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na poli

    No.: 206915

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:20

    tužka, kvaš, papír, 22 x 30 cm, zažloutlý papír, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící ženy

    No.: 206487

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:12

    tužka, akvarel, papír, 17,6 x 24,4 cm, při okrajích poškozený papír, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Lidé (Konvolut 3 kreseb)

    No.: 206482

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:10

    tužka, kvaš, papír, 1928, sign. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hladový pes

    No.: 206087

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:06

    kvaš, papír, 1917, 27,3 x 32,7 cm, sign. PD B Ullrych 17, vzadu popsáno autorem, pokrčený papír, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)