On-line auction

auction history

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Vytržení

    No.: 268954

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 21:38

    perokresba, papír, 19,4 x 15,8 cm, sign. PD Jaroslav Šerých, , studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Jaroslav Krcal

    Plachetnice v přístavu

    No.: 248923

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 20:58

    kvaš, papír, 1958, 52,5 x 73 cm, sign. PD Jar. Krcal 58, rám,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Labutě na Vltavě

    No.: 246304

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 20:34

    litografie, 1983, 37,5 x 27,5 cm, sign. DU , , the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Skály

    No.: 242976

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 20:18

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • A. Václav Mašek

    Odbojáři

    No.: 242397

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 19:36

    tužka, tuš, běloba, papír, 32,6 x 45 cm, ušpiněný papír,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • A. Václav Mašek

    Matka držící vlajku

    No.: 240994

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 19:28

    akvarel, papír, 26,5 x 20 cm, zašlý papír, levý dolní roh papíru přeložen, nahoře je kousek papíru ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • A. Václav Mašek

    Pošta

    No.: 240985

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 19:22

    tuš, papír, 10 x 24,1 cm, nalepeno na papíru, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, nepatrně zašlý papír,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Kamená stezka

    No.: 234138

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 18:48

    litografie, 21 x 27 cm, papír na okrajích zažloutlý a ušpiněn, , the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce (Litografia original X)

    No.: 269439

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 20:58

    litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, na pravém okraji tři tiskové značky,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce (Litografia original IV)

    No.: 269437

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 20:54

    litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka,

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce (Litografia original IX)

    No.: 269436

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 20:52

    litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka a dva narezavělé flíčky,

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Z Hradčan - jaro II

    No.: 268516

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 19:10

    etching, 33,7 x 31,7 cm, sign. lower/right Jar. Stretti-Zamponi, rám, small scratches on the frame, , the constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jaromír Stretti Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 268514

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 19:06

    aquatint, 1919, 24,8 x 30,2 cm, sign. lower/right J. Stretti Zamponi, signed in block lower/right Jar. Stretti Zamponi 1919, rám, scratches on the frame, paper slightly yellowed,

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Milan Kyzour

    (1932-2000)

    Osamělá dominanta

    No.: 267820

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 18:56

    oil, hard rock, 61 x 54 cm, rám ,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Blanka Votavová

    (1933-2018)

    Stopy času

    No.: 266568

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 18:46

    akvatinta, 1989, 35,3 x 29 cm, sign. PD B Votavová 89, č. 9/11, zezadu na papíru autorské razítko, horní okraj papíru pokrčen,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Blanka Votavová

    (1933-2018)

    Jádro

    No.: 260036

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 05. 2023 18:10

    akvatinta, 1988, 36,4 x 29,6 cm, sign. PD B Votavová 88, č. 9/15, na druhé straně papíru autorské razítko, papír těsně pod grafikou nepatrně odřen ,

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Zahradní branka

    No.: 274578

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:34

    lept, 6,8 x 11,4 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, 155/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association o…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Hanns Leisch

    Wien, Stefansdom

    No.: 274568

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:14

    lept, 9 x 6,3 cm, sign. PD Leisch, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Hanns Leisch

    Wien, Maria Stiesen

    No.: 274569

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:13

    lept, 7,9 x 5,3 cm, sign. PD Leisch, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Hanns Leisch

    Wien, Schönbrunn

    No.: 274571

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:11

    lept, 8,3 x 7,5 cm, značeno PD Leisch, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Markéta Kolářová

    Tahiti

    No.: 255464

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:10

    linoryt, 17,7 x 15,8 cm, monogr. PD MAK, 43013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • František Emler

    (1912-1992)

    Náměstí

    No.: 242648

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:02

    litografie, 10 x 14 cm, sign. PD F. Emler, rám, 61/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Marie Blabolilová

    Šípky v zimě

    No.: 274562

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 18:01

    lept, 11,4 x 9,6 cm, sign. PD M. Blabolilová, pasparta, 21/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. L. Cepelak, F. Jiroudek and J. John at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Kruh

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Vystoupení z rámu

    No.: 226864

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2023 18:59

    koláž, tuš, papír, 32,4 x 24,4 cm, sign. DU nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Kompozice III.

    No.: 243481

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2023 18:49

    litografie, 19 x 14,5 cm, sign. PD JH, 265/500, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Hegar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Vojáci

    No.: 268810

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2023 18:30

    olej, deska, 35 x 48 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    No.: 274522

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2023 18:22

    olej, karton, 25 x 38 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Rudolf Jindřich

    (1882-1968)

    Houbařské zátiší

    No.: 274493

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2023 18:45

    olej, dřevo, 30 x 39,5 cm, rám, Rudolf Jindřich (21.1.1882 Touškov u Plzně - 16.4.1968 Praha) malíř, grafik a restaurátor, vystudoval v letech 1902 až 1906 vídeňskou Akademii u profesora Aloise Deluga. Krátce také studoval na pražské Akademii (1905 až 1906) u profesora Rudolfa Ottenfelda. Stál u zro…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Kopaná

    No.: 268903

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2023 18:28

    olej, kombinovaná technika, karton, 27 x 36 cm, sign. PD J. B. Plaček, rám, práce Hynaisova žáka, který byl v desátých letech taktéž výkonným atletem za A. C. Sparta, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite and K. …

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Antonín Bílek

    (1881-1937)

    Pražské povstání

    No.: 250112

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2023 18:02

    bronz, 1945, 19 x 44,5 cm, značeno LD A. Bílek, Provenance: Antiquarian Dlážděná