On-line auction

auction history

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Veslice, Na vodě

    No.: 270312

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 14:55

    akvarel, tuš, papír, 2 x 15 x 22 cm, 2 x kresba

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Ex libris Jaroslava Veselského

    No.: 270304

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 14:47

    litografie, 1974, 10,5 x 7 cm, sign. PD V. Junek 74

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    Čluny na břehu

    No.: 270300

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 14:43

    litografie, 1975, 9 x 20 cm, sign. PD V. Junek 75, č. 60/180

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Rybičky

    No.: 270290

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 14:33

    litografie, 19,5 x 10,5 cm, sign. PD V. Junek, č. 31/180, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Jiří Sozanský

    Postava

    No.: 270103

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 15:43

    lept, 1984, 5 x 3,5 cm, sign. PD Sozanský 84, č. 61/100, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Jiroudek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris MUDr. Marie Klímková

    No.: 270102

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 15:41

    litografie, 1977, 6,7 x 5,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 78, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Jan Zrzavý

    Vánoce

    No.: 268594

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 15:07

    steel engraving, 7,5 x 6 cm, lower/middle signed in block J.Z., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Velikonoce

    No.: 262564

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:37

    linoryt, 12,1 x 9 cm, sign. PD VFlessig, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Velikonoce

    No.: 262563

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:35

    fix, tužka, papír, 1936, 14,7 x 10 cm, sign. PD VFlessig 1936, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Velikonoce

    No.: 262562

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:33

    lept, 9,8 x 8 cm, pohlednice, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Velikonoce

    No.: 262561

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:31

    lept, 9,8 x 8 cm, PD značeno v desce VFleissig, pohlednice, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Velikonoce

    No.: 262560

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:29

    lept, 9,8 x 8 cm, LD značeno v desce VFleissig, pohlednice, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři kopce s plotem

    No.: 262356

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:17

    suchá jehla, 14,8 x 11,3 cm, sign. DU VKomárek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Před bouří

    No.: 260451

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:07

    tužka, papír, 1944, 17 x 13 cm, sign. PD Fleissig 44, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Jaro na vesnici

    No.: 260450

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:05

    tužka, běloba, papír, 1940, 14 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 40, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Jaro

    No.: 260449

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:03

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Dana Puchnarová

    Zrcadlení

    No.: 255407

    Auction price: 290 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 03. 2023 15:39

    litografie, 1986, 19 x 13,5 cm, sign. PD Puchnarová, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 290 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Dana Puchnarová

    Artefakt

    No.: 255406

    Auction price: 290 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 03. 2023 15:37

    Current price: 290 CZK (13 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Hořec

    No.: 270090

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 03. 2023 15:09

    mědirytina, 9,8 x 7,3 cm, sign. DU JVodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    No.: 267376

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 03. 2023 14:41

    olej, plátno, 40 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    No.: 228641

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 03. 2023 14:15

    10x litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Drahonovsky, J. Maratka, J. Benda, O. Spaniel and V. H. Brunner

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náhrobky na Židovském hřbitově v Praze

    No.: 263661

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:58

    olej, plátno, 15,5 x 10,4 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • A. Širúček

    Lesní cesta

    No.: 262645

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:46

    olej, karton, 1920, 17,5 x 27 cm, sign. PD A. Širúček 1920, rám,

    Current price: 220 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • František Šneidr

    Žertovník u Železného Brodu

    No.: 262396

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:14

    olej, překližka, 27 x 37 cm, sign. PD F. Šneidr, rám,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Olga Vychodilová

    Ulita

    No.: 262095

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:06

    lept, akvatinta, 13,3 x 10,7 cm, sign. DU, č. 60/100, papír u horního okraje pokrčen a nepatrně ušpiněn (nezasahuje do tisku), , the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Olga Vychodilová

    Okno

    No.: 262094

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:04

    lept, akvatinta, 13,4 x 10,7 cm, sign. DU, č. 60/100, horní okraj papíru a dolní levý roh pokrčeny, , the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená vesnice

    No.: 262072

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:01

    olej, papír, 14,9 x 20,2 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 750 CZK (32 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malý samec, mladý)

    No.: 261138

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 21:54

    Current price: 350 CZK (15 €)

    7 x pohlednice z Benátek

    No.: 260927

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 21:42

    7 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Ludmila Mazancová

    V tramvaji

    No.: 267424

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 21:12

    akvarel, tuš, papír, 2005, 20,5 x 12,5 cm, sign. PD Mazancová 2005, rám,

    Current price: 500 CZK (21 €)