On-line auction

auction history

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 15

    No.: 262829

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:18

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Ladislav Kotas

    (1910-1986)

    Z předměstí Prahy

    No.: 201488

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:12

    linoryt, 27,6 x 35,5 cm, sign. PD Lad. Kotas, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Na lovu pod hradem Bousov

    No.: 211068

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:08

    woodcut, 1958, 20,8 x 15,8 cm, signed RD M Florian, 170/30

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Jan Žižka z Kalicha

    No.: 268319

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:07

    reprodukce, 58 x 45 cm, značeno PD v tisku M. Aleš 1908, stará ofsetová reprodukce, tisk Neotypie unie, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Řetězový most v Praze

    No.: 268376

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:06

    lept, 23 x 32,5 cm, sign. PD J. Meyer, rám, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Říční ulice

    No.: 268389

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:05

    lept, 19,5 x 15 cm, sign. PD Maran, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha

    No.: 268393

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:03

    lept, 22,5 x 19,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Dvorek na Ovocném trhu č.5 bývalá část University

    No.: 268394

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:02

    lept, 19,5 x 18,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • J. Hluboš

    Vyhlídka na Prahu

    No.: 268374

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:01

    lept, 1925, 23 x 30 cm, sign. PD J. Hluboš, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • J. Hluboš

    Pohled na pražský hrad

    No.: 268375

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:00

    lept, 1926, 23 x 28,5 cm, sign. PD J. Hluboš, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Benátky

    No.: 268348

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:53

    dřevoryt, 13,5 x 17,5 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, vlastnoruční tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty of Philoso…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • L. Sokolová

    Kopretiny

    No.: 262785

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:51

    olej, plátno, 28 x 24 cm, sign. LD Sokolová L., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID2**3 History of bids

  • V. Šíma

    Krajina s potokem

    No.: 268382

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:49

    olej, lepenka, 35 x 50 cm, sign. PD V Šíma, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Michaela Pavlátová

    (1961)

    Na polici

    No.: 268356

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:43

    lept, 1986, 35,5 x 29 cm, sign. PD Michaela Pavlátová 1986, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Chlapec v čapce

    No.: 250387

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:37

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Žena se džbánem

    No.: 268345

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:35

    akvarel, tužka, papír, 1945, 28,5 x 20,5 cm, monogr. PD AW 1945, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Úzkost

    No.: 268366

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:34

    dřevoryt, 1957, 45 x 30,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 1/10, pokrčený a při okrajích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Jezero

    No.: 268404

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:32

    olej, plátno, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Temný les

    No.: 268405

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:31

    olej, deska, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Ewa Nemoudry

    Kuku

    No.: 268355

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:30

    litografie, 27 x 21,5 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, č. 33/100, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Haló

    No.: 268406

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:28

    kombinovaná technika (suchá jehla, lept), 2000, 20,5 x 15 cm, sign. PD Michaela Lesařová- Roubíčková 2000, rám, č. 3/50, na zadní straně popsáno autorkou a autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Associatio…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Stavení se stromy

    No.: 268407

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:24

    litografie, 33,5 x 43 cm, sign. PD Jkaiser, rám, č. 133/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Orchidej

    No.: 268354

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:23

    litografie, 1976, 22,5 x 15 cm, sign. PD Kadrnožka 76, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of JUV

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Ivo Holý

    Pohled na Klatovy

    No.: 268317

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:18

    litografie, 27,5 x 43,7 cm, sign. PD Holý, 143/200, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Bedrich Hoffstädter

    (1910-1954)

    Králík v kleci

    No.: 268351

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:17

    litografie, 1942, 23,5 x 35 cm, sign. PD Berich Hoffstadter 42, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • E. Graner

    Krajina s řekou a vesnicí

    No.: 268385

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:10

    olej, karton, 39 x 50 cm, sign. PD E. Graner , rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Eva Fantová

    Svatá rodina

    No.: 268331

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:09

    olej, plátno na pevné podložce, 38,8 x 38,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Miloš Doubek

    Postavy

    No.: 178462

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:08

    ink, paper, 33 x 24 cm

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Marie Blabolilová

    Obilí II.

    No.: 268373

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:07

    lept, 1977, 31,8 x 24,5 cm, sign. PD M. Blabolilová 77, č. 10/40, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. L. Cepelak, F. Jiroudek and J. John at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Kruh

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje

    No.: 268347

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:05

    litografie, 1978, 12 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 78, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids