On-line auction

auction history

  • Ivan Komárek

    Double

    No.: 267327

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2022 17:29

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 27/130, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Miroslav Šlapal

    No.: 259372

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2022 16:48

    dry-point, 1983, 8 x 4 cm, sign. RD Kamila Aubrechtová 83, author´s print, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Na Vltavě

    No.: 250985

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 21:14

    tužka, akvarel, papír, 1942, 16,8 x 23,5 cm, sign. PD B. Ullrych 42, pasparta, ,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Josef Liesler

    Mušličková Madona

    No.: 249633

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 20:56

    litografie, 1986, 16,6 x 8,3 cm, sign. DU Liesler 86, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    No.: 249260

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 20:44

    tužka, papír, 24 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, při spodím okraji mimo kresbu drobná skvrnka, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Wagstaff

    Lorenzo de Medici

    No.: 246738

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 20:30

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno Du Engraved by Wagstaff from a Print by Raffaelle Morghen after a picture by G. Yasari, zažloutlý papír, na levém okrtaji papíru hnědý flek,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Raphael Morchen

    (1758-1833)

    Dante Alighieri

    No.: 246701

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 20:26

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by Wagstaff from a print by Raffael Merghan after a picture by Toffaneli, při okrajích skvrnky od vody,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Křest v Jordánu

    No.: 242475

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 19:50

    litografie, 1941, 29 x 19,2 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru, , the disciple of Prof. J. Obrovsky at the Academy of Fine Artists in Prague, member of JUV

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Bohumil Ullrych

    Houpačka

    No.: 240746

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 19:36

    lept, 26 x 19 cm, sign. PD Ullrych, na papíru drobné žluté skvrnky, u dolního okraje papír natržen 1 cm, horní levý roh papíru přeložen (mimo grafiku), ,

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Pařík

    Ukousnout hlavu

    No.: 235046

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 19:04

    tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, na papíře skvrna cca 5 x 5 mm,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 267292

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 21:31

    litografie , 1914, 34,5 x 34,,8 cm, sign. PD J. Stretti.Zamponi, značeno PD v desce J. Stretti-zamponi 1914, uprostřed grafiky v jednom místě proděravělý papír, při okrajích na několika místech natrženo, zažloutlý papír, , the constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, me…

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Ivan Sedliský

    (1926-1999)

    No.: 267294

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 21:20

    linoryt, 40 x 59,5 cm, sign. PD Sedliský, č. 31/40, u horního okraje papíru nalepena papírová páska, papír zažloutlý, u pravého spodního okraje ztmavnutý rámeček, na okrajích stopy po barvě na tisk ,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Zátiší s citronem a okurkou

    No.: 267284

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 21:00

    olej, plátno, 44 x 44 cm, sign. PD , rám, rám zašlý,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Pohled na Týnský chrám v Praze

    No.: 267260

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 20:20

    akvatinta, mezzotinta, 22,7 x 15 cm, sign. PD E. Wänke, LD Orig. lept, papír při okrajích pokrčený a zažloutlý, u levého okraje několik šedých drobných šmouh,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Te Faruru

    No.: 267259

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 20:18

    dřevořez, 14,8 x 10,3 cm, LD pod grafikou slepotisková značka KPVU, papír jen velmi nepatrně ohmatán na okrajích, u dolního okraje papíru červená šmouha,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • B. Ryplová

    Krávy na pastvě

    No.: 266456

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 20:02

    olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Pavel Kopp

    Gargano

    No.: 264351

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 19:50

    fotografie, 1975, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval po…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Vír III

    No.: 264014

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 19:24

    aquatint, 29,3 x 26 cm, signed lower/middle Pavel Sukdolák , no. 1/20, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.100 CZK (130 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody

    No.: 249224

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 18:04

    olej, plátno, 1934, sign. LD B. Ullrych, pasparta, ,

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • Strnad

    Postavy

    No.: 227112

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:49

    lept, 1993, 34,2 x 22,8 cm, sign. PD Strnad 93, autorský tisk, studenti Vladislava Bauera, na papíře místy drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • D. Pilinsky

    Léto

    No.: 236039

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:38

    olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • D. Pilinsky

    Pradleny

    No.: 236040

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:37

    olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • D. Pilinsky

    Zima

    No.: 236041

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:36

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Faun a dívka

    No.: 198277

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:34

    tuš, papír, 41,5 x 29,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Touha

    No.: 223278

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:33

    litografie, 18 x 10,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Orange Pekoe

    No.: 235136

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:27

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Estimate: k CZK

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Návrhy forem na perník

    No.: 237320

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:22

    4x dřevoryt, 1967, cca 27,3 x 12,8 cm, 1x sign. PD J. Mádlo 1967, podle středověkých perníkových forem, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Potok za domem

    No.: 253115

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:17

    lept, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD J. Krcal, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • M. Kousal

    Lilie v květináči

    No.: 136585

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:15

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Eva Janíčková

    Strom

    No.: 261777

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:07

    lept, 16,2 x 12,3 cm, sign. PD Janíčková, č. 21/130, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)