On-line auction

auction history

  • František Ringo Čech

    Rodný dům Franze Kafky - Praha

    No.: 244745

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:33

    serigrafie, 1990, 33,8 x 29,5 cm, sign. PD Frant. Ringo Čech 90, rám, 43/100, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.250 CZK (136 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Karel Urbánek

    (1924-1984)

    Zima v mlžném oparu

    No.: 252233

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:28

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Antonín Slavíček - kopie

    Červené střechy

    No.: 258212

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:23

    olej, papír, 45 x 62,3 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Karel Oberthor

    Dítě budící matku

    No.: 267314

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:19

    mezzotinta, suchá jehla, 1959, 38,3 x 49,6 cm, sign. DU K. Oberthor 59., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Arti…

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Akt dívky

    No.: 266286

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2022 18:08

    litografie, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kaplicky, member of UB 12, The Umelecka beseda and SCUG

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    U rybníka

    No.: 260164

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 15:04

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Hlava koně

    No.: 259396

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 15:03

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Bohunka Waageová

    Cyklus Touha, proměna

    No.: 255395

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:59

    etching, 1988, 25,5 x 19 cm, sign. lower/middle B.Waageová 1988, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Jana Reinerová

    Cesta

    No.: 253967

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:58

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

    Postava

    No.: 251460

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:55

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Paul Casberg

    (1883-1946)

    Sokol a chrt

    No.: 243917

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:47

    etching, 20,8 x 26,5 cm, signed right/lower Casberg, rám, 1 out of 10 original etchings from the graphic series Hundepack with cynological theme, published by Volksverband der Bücherfreunde in Wegweiser-Verlag GMBH, Berlin 1925, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Florencie

    No.: 233900

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:41

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jan Bulíř

    (1904-1986)

    Žlutá kytice

    No.: 233124

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:40

    oil on canvas , 55 x 41 cm, signed lower/right JBulíř, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

    Utrecht

    No.: 223794

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:26

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Rudolf Rác

    Chalupa

    No.: 224023

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:25

    olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Miroslav Fišák

    Krajina VI.

    No.: 207674

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:12

    lept, 17 x 24 cm, sign. PD Fišák Miroslav 80, pasparta, 17/100, vzadu štítek s popisem

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Estimate: k CZK

  • Brunner

    No.: 177671

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:00

    watercolor, paper, 1989, 40 x 56 cm, sign. LD Brunner 1989, rám, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Antonín Kroča

    No.: 244926

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 10. 2022 14:29

    pastel, papír, 2009, 69,5 x 50 cm, sign. PD Kroča 09, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Koupel - návrh na exlibris

    No.: 266628

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 15:22

    tužka, papír, 1952, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD Flessig 1952, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Koupel - návrh na exlibris

    No.: 266627

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 15:21

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Knihy svaté!

    No.: 262559

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:57

    akvarel, papír, 15 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Přípravná studie

    No.: 262550

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:49

    akvarel, papír, 15 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ukřižování

    No.: 262545

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:47

    akvarel, papír, 11,5 x 9,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Před kostelem

    No.: 262544

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:46

    linoryt, 1935, 14,7 x 8,6 cm, sign. PD VFleissig 35, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Taneček

    No.: 253961

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:18

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ve voseckých lesích

    No.: 255521

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:37

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kostelíček sv. Anny v Markovicích

    No.: 255500

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:22

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Stodola

    No.: 254602

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:02

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dvě studie

    No.: 254600

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:01

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • René Sýkora

    (1972)

    Homage to Fr. Drtikol No. 30

    No.: 267172

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2022 15:00

    fotografie, 2012, 30 x 40 cm, sign. vzadu ReS. 2014, č. 11/30

    Current price: 750 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids